Už se to blíží. Rok se s rokem sešel a je na čase bilancovat a také odměňovat nejlepší za posledních 365 dní.

A populární anketa o Nejúspěšnějšího sportovce Mladoboleslavska je tady. Termín jubilejního dvacátého slavnostního galavečera je také znám - pondělí 25. února v mladoboleslavském Domě kultury.

Redakce Boleslavského deníku nyní dává dohromady nominační lístek. Pomoci s ním můžete samozřejmě i vy. Pošlete svůj tip na sportovce, který by neměl v nominaci chybět na adresu jaroslav.bilek@denik.cz s krátkým popisem dosažených úspěchů v roce 2012.
Redakce k nim pak přidá své návrhy a první hlasovací kupon vyjde koncem příštího týdne. O konečné podobě a zařazení či nezařazení do hlasovacího kuponu rozhoduje redakce Boleslavského deníku.

Následovat bude opět hlasování na třech nezávislých kanálech hlasování novinovým kuponem, hlasování na internetu a své řeknou také oslovení odborníci a osobnosti. Vítěze tradičně určí nejnižší součet pořadí těchto tří hlasovacích toků.

Vyhlašovat vítězové se budou v tradičních kategoriích: jednotlivec, kolektiv, trenér a cvičitel, sportovec do 18 let, adrenalin a bojové sporty, krajánek, cizinec, veterán a hendikepovaný sportovec.

Zároveň také můžete posílat své návrhy do vyhlašovaných kategorií fair play.