Malibu Mladá Boleslav – Legie Příbram 6:2

Soupeře s nímž v loňské sezoně boleslavští futsalisté dvakrát prohráli hostili v exilu v Bělé. Po úvodní oťukávané se předvedla nová posila Malibu teprve šestnáctiletý Filip Razák, který během šesti minut stihl hattrick.
Skvělá obrana domácích byla navíc podpořena kvalitní koncovkou, v níž si počínal velmi důrazně hlavně Jakub Kraus. Původním povoláním brankář zatížil příbramské konto dvěma zásahy. Zasloužená výhra Boleslavi.

Branky: Razák 3, Kraus 2, Leskovjan – Kvasnica, Šperer. Rozhodčí: Křivka, Hervert. ŽK: 1:3. ČK: Bureš (P). Diváci: 30.

Gardenline Litoměřice – Atmos Bělá pod Bezdězem 9:4

Gardenline bezpečně porazil Atmos, utkání rozhodl rychlými přechody do útoku a kombinační hrou. Hned od samého začátku obě mužstva praktikovala útočnou hru. Hosté se hned ujali vedení, ale odpověď domácích byla blesková. Domácí lépe zakončovali své akce a ještě do přestávky získali tříbrankové vedení. Druhý poločas přinesl to samé jako v prvním. Hosté se nestačili vracet k bránění a domácí těžili z brejků a kombinační hry.

Branky: Tomášek 4, Kyzlík 2, Stejskal, Hranička, Schoř – Zimmermann 2, Holický 2. Rozhodčí: Lasch, Horký. ŽK: 0:1. Diváci: 40.

HFK Příbram – MBV Mladá Boleslav 10:11

Příbramští šli rychle do vedení 3:0. Tříbrankový náskok drželi až do závěru první půle, kdy hosté třemi brankami srovnali. Po změně stran pokračovala přestřelka. HFK vedlo 9:7 a pět minut před koncem ještě 10:9, ale další dva slepené góly výsledek otočily a Příbramským pak už nepomohla ani power-play.
Boleslavským tak patří po dvou kolech krajského přeboru třetí místo se ziskem plného počtu bodů.

Branky: Tošovský 4, Nohýnek 2, Hájek 2, Budějský, Ptáček – Hůlka 6, Möbius 2, Konečný, Pára, Horváth. Rozhodčí: Chyba, Křivka. ŽK: 2:1. Diváci: 28.

Jizeran Doubrava – Dalmach Turnov B 2:10

Plné ochozy v turnovské hale viděli popravu nováčka přeboru Liberecka z Doubravy. V prvním poločase to byl naprosto vyrovnaný zápas. V druhé půlce zkušená druholigová rezerva Dalmachu využila hrubých chyb Doubravy a pohodlně si dokráčela pro tři body.
„Dalmach byl lepší a zaslouženě vyhrál ač výsledek je pro nás až moc krutý. Dalmach nám ukázal že se máme co učit.  Děkujeme za skvělou podporu fanoušků," uvedl kapitán Doubravy Jaroslav Bárta.

Branky Doubravy: Bárta, Odcházel.

Zdroj: Youtube