Na turnaj si přijeli poprvé zahrát i hráči Příšovic nebo Jičína. Hráči Příšovic předvedli velmi dobrý výkon a podařilo se jim dokonce postoupit ze základní skupiny. Ve čtvrtfinále svedli obrovský boj proti domácímu Kosmosu, na který po třísetové bitvě nestačili. To hráči týmu HZS Jičín se probojovali až do velkého finále, ve kterém nestačili na obávaný Ranč Dobrovice.

Celkem se v Mladé Boleslavi – Podlázkách představilo 16 trojic a hrálo se tradičně v přátelské atmosféře. Zájem byl obrovský, na letošním turnaji si chtělo zahrát snad třicet týmů. Už v tomto počtu turnaj končil kolem 18. hodiny a tak rozšíření počtu účastníku rozhodně nebylo možné.

Jak si může hráč pohrát s balonem, předvedli v exhibici hráči Čelákovic, kteří mají ve svých řadách i několik mistrů světa. Týmu, který je pak neváhal vyzvat na souboj, věnovali několik triček. Organizátoři rozdělili velmi hodnotné ceny, které věnovaly BK Mladá Boleslav, Pivovar Rohozec, Pivovar Podkováň či Prondo. Letos se dokonce nikdo vážně nezranil, a tak se dá mluvit o nejpovedenějším turnaji.