MOTOSKIJJÖRING, jízda na lyžích tažených terénním motocyklem, se konala v minulých dnech v Klášteře. Motoskijjöring se jel ve dvou kategoriích – Open (9 motocyklů) a 125 ccm (6 motocyklů). Ve vložených závodech se soutěžilo v kategoriích 50 ccm (7 motocyklů: mopedi, pařezy, fichtly), Veterán (5 motocyklů), Volný (6 motocyklů).

Výsledky: kategorie Open: 1. místo: jezdec Jiří Koštejn a lyžař Zdeněk Kasal, 2. místo jezdec Ondřej Polec a lyžař Radim Král, 3. místo jezdec Lukáš Běhounek a lyžař Patrik Janeček, 4. místo jezdec Daniel Váňa a lyžař Daniel Krištof, 5. místo jezdec Kamil Resl a lyžař Petr Resl, 6. místo jezdec Jindřich Šťastný a lyžař Pavel Šťastný, 7. místo jezdech Miroslav Sichrovský ml. a lyžař Jiří Šimůnek, 8. místo jezdec Petr Hora a lyžař Lukáš Kratochvíl, 9. místo jezdec Bohouš Nedoma a lyžař Lukáš Nedoma.

Kategorie 125 ccm: 1. místo jezdec Jiří Bobek ml. a lyžař Pavel Badalec, 2. místo jezdec Josef Šverma a lyžař Milan Dolák, 3. místo jezdec Vlastimil Drázský a lyžař Jan Hofreiter, 4. místo jezdec David Rejzek a lyžař Ondřej Pavuk, 5. místo jezdec Josef Jozífek st. A lyžař Viktor bernat, 6. místo jezdec Josef Jozífek ml. a lyžař Tomáš Smolík.

Kategorie 50 ccm: 1. místo jezdec Jaroslav Franc, 2. místo jezdec Jiří Bobek, 3. místo jezdec Jose Kořínek, 4. místo jezdec Pavel Procházka, 5. místo jezdec Leoš Fiala, 6. místo jezdec Jan Jíra ml. 7. místo jezdec Pavel Hos.

Kategorie Veterán: 1. místo jezdec Jan Šefr a lyžař Mirek Budulínek, 2. místo jezdec Jiří Prokorát a lyžař Leoš Fiala, 3. místo Josef Kolomazník a lyžař David Štěpánek, 4. místo jezdec Miloš Halbich a lyžař Tomáš Mikule, 5. místo jezdec Miroslav Sichrovský st. a lyžař Jan Šimůnek.

Kategorie Voloný: 1. místo jezdec Radek Šťastný a lyžař Jan Rieger, 2. místo jezdec Petr Tomka a lyžař Jaroslav Toman, 3. místo Tomáš Lukeš a lyžař David Novotný, 4. místo jezdec Ondřej Liška a lyžař Lukáš Hašek, 5. místo jezdec Vojtěch Hájek, 6. místo jezdec Tomáš Cidlinský a lyžař Daniel Cidlinský.