Vršovice – Auto Škoda 30:19

V úvodním kole I. ligy mladšího dorostu v házené se od hráčů Auto Škody čekal rozhodně lepší výkon.

V začátku utkání se hrála oboustranně vyrovnaná házená. Hosté plnili obranné povinnosti a i v útoku dokázali překonávat obranu soupeře. Ještě ve 23. minutě svítil na ukazateli skóre nerozhodný stav 8:8.

Posledních pět minut prvního poločasu se však boleslavským hráčům nepovedlo. Polevili v obraně a v útoku zbytečně chybovali. To mělo za následek šest branek v jejich síti a výsledek první části hry 14:9 pro Sokol Vršovice.

I na začátku druhého poločasu hosté nehráli pozorně v obraně a nechávali soupeři až příliš prostoru pro skórování. Vršovice toho využili k zvýšení svého náskoku a v 36. minutě vedli už o devět branek.

Jejich branková ztráta se prohlubovala, a tak odešli po závěrečném hvizdu rozhodčích vysoko poraženi.

Auto Škoda: Ištván, Železný – Cihlář, Váňa 7, Šťastný 3, Polesný, Šírek 3, Beneš, Železný 2, Procházka 3, Kováč, Walter 1, Grůša, D. Pavlíček.