Třeboň – Ml. Boleslav 25:23

V házenkářské I. lize mladšího dorostu měli hosté jediný cíl. Ziskem bodů se odpoutat z posledního místa tabulky.

Vstup do utkání se Boleslavským nadmíru povedl a ve 12. minutě vedli už o čtyři branky 7:3. Pak neproměnili několik šancí, zahodili sedmimetrový hod a dali tak domácím příležitost k tomu, aby se vzpamatovali. Ti toho využili a čtyřmi brankami v řadě pak strhli vedení na svou stranu. Nakonec první poločas skončil 13:12 pro hosty.

Po prvních pět minut druhého poločasu nepadla branka ani na jedné straně. Házenkáři HC Auto Škoda trestuhodně zahodili řadu vyložených brankových příležitostí. Naopak hráči Třeboně vstřelenými pěti brankami v řadě odskočili a vedli už 20:17. Boleslavští se nevzdávali, dokázali vyrovnat na 20:20, ale pak znovu inkasovali a v závěrečných minutách už nedokázali brankovou ztrátu dohnat.

AŠ: Ištván – Šťstný 6, Polesný, Váňa 5, Železný 2, Kováč 3, Krčmář, Beneš 2, D. Pavlíček, Grůša 3, Šírek 1.