V prvnímu utkání Auto Škoda podlehla Dukle Praha 5:9, v následném střetnutí prohrála se Zručí 10 : 12.

V dalším utkání přehrála Boleslav Sokol Úvaly 18:10. Utkání Auto Škody s Kutnou Horou bylo velice dramatické. Domácí v poslední minutě vyrovnali na konečných 13 : 13.

Po skončení turnaje se ještě uskutečnila dohrávka z předešlého kola mezi družstvy HC Auto Škoda a Dukly Praha.

Boleslavští házenkáři bojovali a s lepším družstvem drželi prvních patnáct minut krok. V druhém poločase už bylo na hráčích HC Auto Škoda vidět, že toho mají dost, a to se projevilo i na skóre. HC Auto Škoda podlehla v dohrávce Dukle Praha v poměru 9 : 15.

Auto Škoda: Železný – Beneš 15, Grůša 28, D. Pavlíček 8, Šupej, Váňa 2, Kvapil, Pařík, Zörkler 1.