V hlavním zápase večera, v MMA, se Filip Macek, boleslavský odchovanec trenéra Jiřího Dimitrova, nyní člen pražského Penta gymu a nejlepší český bojovník v bantamové váze (do 61,2 kilogramu), utká s Rusem Vladimirem Karasiovovem. Svěřenec trenéra Daniela Bartáka nastoupí v poslední zápasu večera a bude bojovat na třikrát pět minut.

V MMA se ještě utká ve váze do 77 kilogramů Michal Merkulov (Nový Bor) a Miroslav Borovský (Good Luck Gym Praha). Ve váze do 70,2 kilogramu se utkají mladoboleslavský Martin Tobola (UFT MB) a Michal Jancuska ze Znojma.

V boxu nastoupí Dušan Kabát z Kladna a Svetlozar Dimitrov z Příbrami (do 81 kilogramů). V dámském boxu do 64 kg zaboxují brněnská Barbora Pišková a Lenka Petříková ze Strakonic. V K-1 proti sobě budou bojovat Eliška Krupičková (Buldog Team Mladá Boleslav) a Natálie Štůrová (Mudroch Team Praha).

V předzápasech se představí jedna z velkých nadějí českého graplingu, šestnáctiletý Miroslav Melich (UFT MB). V kategorii do 65 kilogramů nastoupí proti Michalu Popovi z Kralup. V graplingu se objeví i další svěřenec Jiřího Dimitrova Denis Donnini.