A na trati se opět dařilo boleslavským jezdcům, když dokázali zvítězit hned ve čtyřech kategoriích. V nejmladší kategorii M1 (jezdci 4 – 8 let) zatím letos nenašel přemožitele Tomáš Čapek, který si dokázal se svými soupeři poradit i tentokrát.

Na stupně ho doprovodila týmová kolegyně Adéla Píšová, která s náskokem přes 5 vteřin si dojela pro 2. místo. V kategorii M2 (jezdci 9 – 12 let) odjela bezchybný závod Anežka Slavíková. Nestačila pouze na Jindru Kalouska z Libře a mohla tak na stupních slavit 2. místo před boleslavským Františkem Středou. Ani v kategorii M3 (jezdci 13 – 16 let) nechyběli na stupních vítězů dva Boleslaváci. Vítězka, Eliška Slavíková, sice zaváhala ve své první jízdě, ale pak již jela nejen rychle, ale i čistě a dokázala své soupeře předjet. Třetí pozici si pak po těsném souboji vybojoval Jan Najman.

Starší kategorii M4 (jezdci 17 – 21 let) pak naši jezdci na čelních pozicích zcela ovládli, když se po těsném souboji seřadili v pořadí Jan Šimůnek, Filip Nevosad a Dominik Kubín. Čtvrté vítězství pak v nejstarší kategorie M5 připsal Petr Melša.