Resort Sand Martin´s Holes v michalovické městské části Mladé Boleslavi bude ve dnech 13. – 16. srpna 2014 hrdým hostitelem nejlepších českých golfistů v rámci mezinárodního mistrovství České republiky ve hře na rány.

Bude to bezesporu sportovně i společensky nejvýznamnější akce v sedmileté existenci mladoboleslavského golfového hřiště a klubu. Ve zmíněných čtyřech srpnových dnech se Mladá Boleslav stane tuzemskou golfovou metropolí. Dění na Sand Martin´s Holes bude podrobně sledované medii a příznivci golfové hry.

„Zároveň chceme golf v té nejvyšší tuzemské úrovni představit zdejší veřejnosti a případně přilákat nové zájemce k tomuto nádhernému a na celém světě populárnímu sportu," uvedl ředitel Golf Clubu Mladá Boleslav Roman Svoboda.
Navíc slíbil, že v přípravě golfového šampionátu budou pořadatelé pamatovat na diváky. Pro ně zřídí speciální vstup na hřiště, aby mohli zblízka sledovat golfisty, aniž by jim překáželi ve hře. Přesně tak, jak je to zvykem ve světě při všech turnajích předních profesionálních golfistů.