Všechna předsevzetí daná před soutěží se dařilo plnit až do 7. rychlostní zkoušky, kdy vypověděla službu technika a došlo k poruše stálého převodu, což byl zřejmě ještě následek havárie z Rally Lužické hory.

S o to větším očekáváním nastoupila posádka ve stejném složení k Impromat Rallysprint Kopná, konaném o poslední červnové sobotě tradičně v okolí Slušovic, kde u místní dostihové dráhy sídlilo veškeré zázemí soutěže včetně servisu.

Křemen tak nastoupil ke své druhé soutěži se stejnými cíli jako při svém prvním startu, tedy především získávat zkušenosti. Posádce Böhm RallyeSport Teamu se během soutěže dařilo vyhýbat defektům, které hodně míchaly pořadím nejen v jejich třídě N2, ale také v celém startovním poli.

Na rychlostní zkoušce Podhoran - Májová poprvé vystoupili na pomyslné podium, když ji dokončili na skvělém 3. místě ve třídě. Celkovými výsledky odstartovali tak svůj posun vzhůru, podpořený ještě 4. místem v následující RZ 6 Raková.

V cíli soutěže jim tak patřila nepopulární 4. příčka ve třídě N2. Pro posádku to však bylo umístění nad očekávání dobré hlavně vzhledem ke konkurenci, která se ve třídě N2 sešla. Po závodě Rudolf Křemen uvedl: “Díky náročnosti trati, ve které byly použity legendární rychlostní zkoušky z Barum Rally, šlo o mou dosud nejtěžší Kopnou”.

Jako třešnička na dortu je potom vybojované 3. místo v klasifikaci “soutěžáckých” juniorů, tedy jezdců, jejichž věk nepřesáhne 25 let. Je to obrovský úspěch při druhém startu v automobilových soutěžích, a proto Michala Křemena „bramborová medaile“ v N2 rozhodně nemrzela.

Na další závod se chystá posádka Michal Křemen - Rudolf Kouřil s týmovým vozem Honda Civic 1.6 VTi za dva týdny do Pačejova.