Atlantic Rakovník – Atmos Bělá 1:5

Na palubovku posledního celku krajského přeboru zajížděli futsalisté Bělé s mírnými obavami. Atmos byl totiž jediným celkem, jehož dokázali rakovničtí v první fázi soutěže porazili.

Všechny obavy však vzaly za své ještě do poločasu, který hosté vyhráli 2:0. Po poločase domácí snížili a ožili, ale definitivní ranou pro ně byl další zásah v jejich síti.

Rakovničtí nesložili zbraně a pokusili se ještě o power–play, ale v ní ještě dvakrát inkasovali, přičemž pátý gól zaznamenal brankář Atmosu Jaroslav Verner výkopem přes celé hřiště.

Branky: Schwendt – J. Verner, Zimmermann, Korejza, Bláha, Kvajsar.

Rozhodčí: Stádník, Pejša. ŽK: Loder, John – Smejkal, Korejza. Diváci: 20.

Atmos: Verner - Korejza, Tošovský, Zimmermann, Smejkal, Štefan, Kvajsar, Hurta, Bláha , Jakubec.

Démoni Č. Lípa – Malibu MB 9:1

To byl nářez! Malibu odjíždělo do Nového Boru se sérií čtyř vítězných zápasů v řadě. Domácí tým jí však velmi rázně utnul. Po sedmi minutách prohrávali „růžoví rytíři“ 0:4 a na mnoho odporu se nezmohli. Utkání okomentoval kapitán hostů Ondřej Pechanec: „K zápasu jsme sice odjížděli v nekompletní sestavě, ale to nic nemění na faktu, že jsme domácím výhru doslova darovali v úvodní desetiminutovce našimi hrubými chybami. Pak jsme sice hru opticky vyrovnali, ale z vypracovaných šancí jsme pouze zvonili na tyče. V závěru zápasu už jsme odešli fyzicky, což Démoni využili.“

Branky: Soukup 4, Dušánek 2, Paleček, Švec, vlastní – Pechanec.

Rozhodčí: Řeháček, Tykva. ŽK: Pavlíček – Pechanec. Diváci: 100.