Atmos je druhý, Malibu čtvrté

Mladá Boleslav, Bělá pod Bezdězem/ Ve futsalovém přeboru se domácím dařilo

15.12.2008

Přátelský zápas Total Slavík Bakov - Malibu Mladá BoleslavFoto: Deník/Jaroslav Bílek

V krajském futsalovém přeboru dokázali oba zástupci mladoboleslavska zvítězit na domácí půdě.

Malibu Mladá Boleslav– Rohožník Praha 6:2

Malibu nepředvádělo v posledních kolech oslnivé výsledky, proto potřebovalo v souboji se sousedem v tabulce bodovat naplno.

Domácí se v zápase spoleháli na zabezpečenou obranu, kterou ještě jistil skvěle chytající David Pára.

V průběhu prvního poločasu si dokázali domácí vytvořit tříbrankový náskok, který po změně stran ještě navýšili. Nervózním hostům dovolili snížení až v samém závěru.

Branky: Polanka 2, Plintovič 2, Mrvík, Boško – Engelmann ml. 2.

Rozhodčí: Hervert, Trlida. ŽK: Plintovič, Pechanec – Engelmann ml. Diváci: 30. Poločas: 3:0.

Malibu: Pára – Mrvík, Bernat, Polanka, Boško – Kříž, Jiránek, Plintovič, Pechanec.

Atmos Bělá – Třebusice B 9:7

Domácí, kteří jsou velmi příjemným překvapením přeboru, dokázali porazit nepříjemného soupeře z Třebusic. Atmos měl dobrý vstup do zápasu a po čtvrt hodině vedl 3:1. Poté ale domácí polevili a Třebusice do poločasu srovnali. Domácí mizerie pokračovala i z kraje druhé části hry, kdy se hosté dostali do dvoubrankového vedení.

Ve 36. minutě bylo ale srovnáno a začala nevídaná přestřelka. V závěrečných třech minutách totiž vidělo fantastické domácí publikum šest branek, z toho čtyři v síti hostů.

Branky: Flachbart 3, Karásek 3, Bartoš, Štefan, Zimmermann – Hink 2, Šerák, Šulek, Kubín, Propílek, Kinský.

Rozhodčí: Vaněk, Tylchert. Diváci: 80. Poločas: 3:3.

Atmos: J. Verner, Korejza, Zimmermann, Krejčík, Štefan, Flachbart, Vele, Karásek, Bartoš, Kratochvíl, L. Verner.

Třebusice: Suk, Hink, Propílek, Kinský, Kubín, Šerák, Šulek, V. Smetana, J. Smetana