Malibu Mladá Boleslav – F.A.Zole Česká Lípa 4:2

Velmi vyrovnanou první půli viděli natěšení domácí příznivci. Českolipští zásluhou Vodrážky vedli 1:0, ale za chvíli Javůrek srovnal na 1:1. Šance se střídaly na obou stranách hřiště, ty největší měli domácí Polanka hostující Mitáč. Skóre se ale neměnilo.

Ve druhém poločase si Malibu vytvořilo tlak, jenže „Kluci z lusku" dobře bránili a dokonce šli do vedení, kdy přihrávku od Válka usměrnil za záda gólmana Tvaroha českolipský Zdeněk Brož, jenž už předtím mohl dvakrát skórovat, ale nejprve orazítkoval jen tyč a podruhé pálil těsně nad Tvarohovu branku.
Vyrovnání přišlo sedm minut před koncem a pro domácí bylo hodně šťastné: Volf na polovině hřiště využil vyběhnutí Chadraby a lobem jej překonal 2:2.
Utkání bylo v závěrečných minutách dosti vyhecované a čekalo se, že kdo dá třetí gól ten vyhraje. Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu „růžových rytířů". Dvě minuty před závěrečným klaksonem strhl vedení na stranu Kvapil a při českolipském power play dal čtvrtou branku přes celé hřiště brankář Tvaroh 4:2.

Domácí kouč Jaroslav Bílek měl z výhry radost, ale dokázal pochválit i soupeře z České Lípy: „Hosté odehráli u nás v Boleslavi velmi dobré utkání. Hráli to, co jim sestava dovolila, ale skvěle bránili a dopředu byli také nebezpeční. Nakonec se ale přece jen projevila šířka obou kádrů a v závěru už jsme měli fyzicky navíc a hosty, i když trochu se štěstím, jsme nakonec přetlačili."

Branky: 6. Javůrek, 33. Volf, 38. Kvapil (Polanka), 39. Tvaroh - 4. Vodrážka, 27. Brož (Válek).
FC Malibu Mladá Boleslav: Tvaroh - Kohnhäuser, Bělík, Volf, Křepelka, Kvapil, Dvořáček, Vaněk, Polanka, Plintovič, Javůrek, Kroupa.
F.A. Zole Česká Lípa: Chadraba - Půlpán, Vodrážka, Brož, Poláček, Válek, Mitáč.