„V prvním poločase jsme měli řadu příležitostí, ale ani jednu z šancí jsme nedokázali proměnit,“ komentoval průběh zápasu asistent trenéra Malibu Roman Dvořáček. V poločase druhém už byl lepším týmem Jablonec, paradoxně šli do vedení domácí, když si po nedomluvě v obraně vstřelili hosté vlastní gól. Těsné vedení pak Růžovky neubránili. Hosté vyrovnali po rohovém kopu, do vedení se pak dostali po domácí ztrátě na polovině hřiště z rychlého brejku. „V závěru jsme to ještě zkusili s power-play, ale do žádné šance už jsme se nedostali,“ dodal Dvořáček.

Malibu MB – GMM Jablonec 1:3 (0:0)
Branky: 28. vlastní – 33. P. Mečíř (Bláha), 37. Beníšek (P. Mečíř), 40. M. Mečíř (Beníšek). Rozhodčí: Kolbaba, Trlida. ŽK: 0:0. Diváci: 70.
Malibu: Pytloun – Maňas, Lukáč, Javůrek (21. Razák), Pitloun – Šimáček, Maryška (38. R. Kohnhäuser), Polanka, Fidrich.

ČFL: Dobrovice - Vltavín.