Malibu Mladá Boleslav – DFK Slaný 13:3

Hosté dorazili na palubovku lídra s torzem kádru, když měli pouze jediného hráče na střídání. A domácí je za to ztrestali. Hosté se drželi skvěle v první desetiminutovce, kdy drželi bezbrankovou remízu, pak už se ale s domácími góly roztrhl pytel. Do poločasu to bylo 7:1 a nakonec se skóre zastavilo na šťastné třináctce. Nejvýrazněji zatížil hostující konto domácí Zdeněk Bělík, který se trefil šestkrát. K tomu přidal ještě jednu asistenci a společně se svým „pokrevním bratrem" Markem Maňasem vládne produktivitě soutěže. Malibu navíc může slavit titul podzimního mistra, neboť na čele má čtyřbodový náskok a Vánoce stráví na prvním místě bez ohledu na výsledek posledního zápasu v tohoto roku.
Branky: Bělík 6, Maňas 4, Skramužský, Volf, Filip – Kubenka 2, Hlůže. Rozhodčí: Tylchert, Zlatník. ŽK: 0:1. Diváci: 60.

HFK Příbram – MBV Mladá Boleslav 3:8

Futsalisté MBV v krajském přeboru zabrali na palubovce v Příbrami a vezou si tři body. Po vyrovnaném poločase vedli 5:3, po obrátce už ale dávali góly už pouze oni.
Branky: Ptáček, Kříž, Černý – Kraus 3, Král 2, Šolc, Möbius, Valeš. Rozhodčí: Laštovička, Kalík. ŽK: 2:2. Diváci: 14.

Čechie Slaný – Joga Players 16:13

Neuvěřitelná přestřelka se strhla ve Slaném. Tady vedli zkušení domácí v poločase 8:2 a po přestávce padlo ještě neuvěřitelných devatenáct gólů!
Branky: Kvapil 5, Průcha 5, Stolár 4, Bůžek, Nosek – Mulač 3, Kučera 3, Kiceluk 2, Musil 2, Dufek, Brodský, vlastní. Rozhodčí: Laštovička, Pavlík. ŽK: 2:0. Diváci: 16.

Atmos Bělá – Celtic Kladno 5:7

Utkání velkých obratů začalo lépe pro hosty, kteří velice brzy vstřelili úvodní branku. Domácí se postupně rozehráli a stihli ještě do přestávky čtyřmi góly v řadě otočit skóre na svoji stranu. Na řadu opět přišli hosté, vedení Rácem, kteří ještě do poločasové přestávky stihli vstřelit kontaktní branku a po změně stran dokonali další obrat ve skóre. Po půl hodině hry vedli hosté rozdílem tří branek a to se ukázalo nakonec jako rozhodující. Domácí stihli v závěru již jen snížit.
Branky: Karásek 2, Kvajsar 2, Sabol – Rác 4, Porazil 2, Štoncner. Rozhodčí: Tylchert, Dragoun. ŽK: 1:2. Diváci: 50.

Doubrava – F.A.Zole Česká Lípa B 12:5

Branky: T. Bárta 4, Tvrdý 3, Jeleček 2, Halfar, Bakoš, J. Bárta – Šanda 4, Bečvařík. Rozhodčí: Pleštil, Šoun. ŽK: 1:2. ČK: T. Bárta.