I. liga mladšího dorostu
AŠ – Třeboň 28:18
Boleslavští nastupovali do utkání v oslabené sestavě se dvěma staršími žáky.

Od 4. minuty se více střelecky začalo dařit domácím házenkářům. Postupně si vytvořili dostatečný náskok a v poslední desetiminutovce první půle šňůrou čtyř branek v řadě dali Třeboni jasně najevo, že to v Boleslavi nebude mít vůbec jednoduché.

Ve druhém poločasu začali hráči HC Auto Škoda opět v pohodě a proti jejich kolektivnímu bojovnému výkonu nenašla Třeboň žádnou zbraň. Nepomohla jim ani osobní obrana proti do té doby nejlepšímu hráči domácích.

Domácí hned našli oporu v obou dobře hrajících křídlech, která se rozstřílela a dávala do třeboňské sítě jednu branku za druhou. V závěru si za domácí zahrála celá lavička, a tak mohla Třeboň alespoň trochu zkorigovat pro ně až děsivě vypadající ztrátu.


HC Auto Škoda: Ištván – Šírek 3, Procházka 6, A. Pavlíček 7, J. Janhuba 1, Homolka 3, B. Kábrt 2, Polesný 3, Šťastný 3, Váňa.

II. liga staršího dorostu
AŠ – Most 34:24
Domácí ještě v soutěži letos nebodovali a také úvod utkání s Mostem se jim vůbec nepovedl. V obraně byli pomalí, snadno inkasovali a v útoku neproměňovali jednu šanci za druhou. Do kabin odešla obě družstvav poločasové přestávce za nerozhodného stavu 14:14.

Po vyrovnaném úvodu druhého poločasu se přece jen začali prosazovat více hráči HC Auto Škoda. Dalších pět branek znamenalo, že se Boleslavští brankově odpoutali od svého soupeře a v 39. minutě vedli 21:16. I v dalším průběhu hry svůj náskok zvyšovali a v 54. minutě to bylo o deset branek 30:20. Závěrečné minuty utkání tak domácí hráči v poklidu dohráli a připsali si do tabulky první dva mistrovské body.


Auto Škoda: Kuka, Šťastný – Kuchta 4, Svárovský 2, T. Houška 7, F. Janhuba 6, Makovec 3, A. Pavlíček 7, Homolka 2, J. Janhuba 1, B. Kábrt 2.