FBC Liberec - Billy Boy Mladá Boleslav 5:6 SN

Extraligoví Billy Boy byli po celý průběh derby v Liberci o krok napřed, domácím se ale zdatně dařilo dotahovat. Po šedesáti minutách nakonec svítilo na světelné tabuli nerozhodné skóre 5:5. O výhru se boleslavští připravili v závěrečných minutách, kdy se po krátce po sobě jdoucích vyloučeních Křenka a Novotného neubránili ve třech a v čase 57:16 obdrželi vyrovnávací branku z hole domácího kapitána Nesměráka. Prodloužení nepřineslo dvoubodové rozhodnutí, na řadu přišly samostatné nájezdy. V nich Billy Boy potvrdili svou zručnost a svého soupeře přehráli. Rozhodující branku v nájezdech vstřelil Radim Křenek. Škoda bodové ztráty, přesto Mladá Boleslav zůstává v těsném závěsu za pátým Brnem a čtvrtou Ostravou, ovšem s nevelkým náskokem na pronásledovatele.