V prvním turnaji zimní přípravy odcestovali podlázečtí házenkáři do Lázní Bělohrad.

V prvním utkání ve skupině Memoriálu Miloše Petřivého změřili síly s Opatovicemi. Po velice vyrovnaném utkání odešli z palubovky poraženi 9:10 (6:6). Ve druhém utkání porazili Hejnice 8:5 (5:4) a skupinu završili vítězstvím nad domácím celkem 9:5 (3:3).

Do semifinále postoupili z druhého místa a čekal je vítěz skupiny B – Sokol Krčín. Do tohoto utkání vstoupily lépe Podlázky. Miler v brance chytal výborně a skvěle ho doplňovala obrana. Útok skóroval po pěkných souhrách a tak svítil na tabuli v poločase krásný stav 6:1. Ve druhé půli se dařilo podobně, takže se Podlázky mohly radovat z postupu do finále po jasném výsledku 11:4.

Ve finále je čekal Draken Brno, který postoupil na úkor Opatovic, které nakonec obsadily třetí místo. Draken vstoupil do utkání mnohem lépe, kdy vedl již 5:2, ale Podlázkám se podařilo do poločasu stáhnout stav na 4:5. Ve druhé půli Podlázečtí zabrali na všech postech a utkání se podařilo otočit. Drakenu se však podařilo vždy vyrovnat. V kritické chvíli podržel brankář Tišler, který chytil šestimetrový hod a tak poslední slovo měly Podlázky, když se doslova v posledních vteřinách po perfektní souhře prosadil Čechovský, a Středočeši se tak radovat z výhry 8:7.

S předvedenou hrou byli trenéři spokojeni, tým podal dobrý výkon zakončený vítězstvím na turnaji a individuální cenou nejlepšího obránce pro Pavla Mikuleckého. Spokojeni mohou být i s předvedenou hrou nových posil, když všichni předvedli více než dobré výkony a jsou příslibem do jarních prvoligových bojů. Za vyzdvihnutí stojí výkon Tomáše Loudy, který patřil k nejlepším útočníkům turnaje. Dařilo se mu střelecky, jak individuálně, tak i po souhrách se spoluhráči.