Juniorka přestřílela Budějovice

Mladá Boleslav U21 – České Budějovice U21 5:1
Fotbalisté mladoboleslavské juniorky na domácím hřišti jasně přestříleli soupeře z jihu Čech a stále drží první místo v soutěži. V prvním poločase, který skončil výhrou 1:0, ještě hosté drželi krok, v tom už jasně dominovali domácí mladíci.

Branky: 47. a 59. Bojda, 35. Kopa, 65. Vodháněl, 67. Zabilanský – 76. Matějka.

Holky z Bolky rozsekaly Jablonec

Krnsko – Jasnou výhrou 6:0 skončil zápas ČFL žen mezi domácím Sportingem a fotbalistkami Jablonce. Branky: 51. a 80. Chlastáková, 28, Skřivánková, 40. Laryšová, 73. Kredbová, 85. Bíbrlová.

O víkendu bude hoškovické letiště u Mnichova Hradiště opět patřit závodům dragsterů, nejrychlejších motocyklů, které z nuly na sto zrychlí za 1,5 sekundy a do cíle dojíždějí i rychlostí 300 km/h.
Adrenalinový nářez v Hoškovicích. Letištěm zaburácí motory dragsterů

Žejdl prodloužil

Mladá Boleslav – Kromě sedmičky nových tváří a deseti odchodů z BK Mladá Boleslav proběhly u Bruslařů také další transfery. Novou smlouvu podepsal útočník Lukáš Žejdl. Opce ve smlouvě pak byla uplatněna také brankáři Dominiku Grohovi. Z ročního působení v kanadském Spokane Chiefs se vrací dva mladíci Ondřej Najman a Pavel Kousal.

Z posledního Hlučína jenom dva body

FC Hlučín U19 – FK Mladá Boleslav U19 2:3 pk (0:2)
Mladoboleslavský starší dorost měl skvělou příležitost na zisk tří bodů. Hrál totiž na hřišti posledního Hlučína. Tady však nedokázal naplno zabodovat a po výhře v penaltovém rozstřelu si přivezl pouze dva body. „V utkání jsme podali špatný výkon. Nehrál nám střed hřiště, prohrávali jsme většinu osobních soubojů, neměli jsme odražené míče. Směrem dopředu jsme nedokázali soupeře přečíslovat a dostávat míče za obránce. Vedení dva nula po poločase nebylo zasloužené, ale spíše šťastné," byl po zápase smutný kouč boleslavského dorostu Martin Mrvík.

Branky: 80. Macík, 89. Malík – 16. Šimon, 41. Machů.
Boleslav U19: Zeman – Procházka, Klíma, Husenský, Rudzan – Koubský (46. Král), Machů – David Novák (89. Fingerhut), Vejr (76. Provazník), Daniel Novák – Šimon.

Horst Siegl během akce Dneska první liga! ve Zdicích na Berounsku.
Siegl: Jíloviště vedu dočasně, prioritou je liga