Další krasobruslařský závod v rámci Poháru ČKS Lounská bruslička měl ve startovní listině hned šest kraslobruslařek BK Kraso Mladá Boleslav.

V kategorii žačky nejmladší se s novou volnou jízdou představila Anna Šteinerová, která vybojovala třetí místo. Svou medailovou sbírku v letošním roce si rozšířila Anna Hulínová, která v kategorii Adult do 15 let skončila také třetí, a úspěšně tak završila posledním závodem letošní sezonu se ziskem celkem čtyř medailí. Trojnásobné zastoupení měla kategorie Nováčci dívky. Nejlépe si vedla Nela Cankařová, která vybojovala v nejobsazenější kategorii celého závodu sedmé místo.

O příčku za ní skončila Tereza Andělová, jež se představila po více než měsíční pauze způsobené její nemocí. Na 10. místě pak skončila Tereza Mosiurczaková, která se ve volné jízdě nevyvarovala jednoho pádu a nenavázala tak na bronzový úspěch z Děčína.

Poslední boleslavskou nadějí byla Alžběta Černá, která v kategorii žačky mladší skončila devátá.

Krasobruslařky BK Kraso Mladá Boleslav se zúčastní posledních dvou závodů v rámci Poháru ČKS v Náchodě a v Praze na Nikolajce. První dubnový víkend se do Mladé Boleslavi sjedou všechny věkové kategorie na testy výkonnosti, které BK Kraso v pověření Českého krasobruslařského svazu pořádá. Tyto testy jsou nezbytné pro start na pohárových závodech a zúčastní se jich většina krasobruslařek BK Kraso.