O víkendu se konal 5. ročník závodu Podkrušnohorský pohár na zimním stadionu v Bílině. BK Kraso Mladá Boleslav zde mělo několik želízek v ohni.

Nejvyšší soutěž Českého poháru v kategorii nováčci mladší se z důvodu pořádání závodů v Brně nenaplnila s dostatečným počtem dívek, proto mladoboleslavská sedmiletá závodnice Soňa Řehořková startovala v nižší soutěži Poháru ČKS nováčci mladší A. Po velmi vydařeném výkonu se radovala ze zlaté medaile, kterou vybojovala s více než půlbodovým náskokem před závodnicí na druhém místě.

Stejně cenný kov vybojovala i Anna Šteinerová mezi žačkami nejmladšími B. Druhou zástupkyní v této kategorii byla Tereza Andělová, která se jedním pádem v krokové pasáži připravila o bronzovou medaili a o jednu desetinu bodu skončila těsně čtvrtá.

V kategorii žačky mladší B startovala Anna Hulínová, která skončila v silné konkurenci na 14. místě.

Svou závodní premiéru si v Bílině odbyla Sára Kastnerová a Pavlína Aulická, když v kategorii přípravka prvky skončily na 13. a 17. místě.

Ostatní závodnice se zatím připravovaly na příští týden, kdy se koná tradiční závod Nymburská stuha a BK Kraso zde bude reprezentovat 13 závodnic.