Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Hořovice vyhrály, ale snadné to neměly

Střední Čechy - První tři celky tabulky bodovaly, nejvíce se však na vítězství nadřel vedoucí OTH Hořovice, který i tak dál vládne futsalovému krajskému přeboru.

24.2.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Ota Bartovský

Hořovice po většinu utkání se srdnatě bojujícím slánským Fobozem prohrávaly, v závěru utkání však díky lepší střelecké potenci strhly vítězství na svou stranu. Veltěž v roli hostů deklasovala béčko Třebusic, když o výsledku bylo rozhodnuto už po prvním poločase. Jednorodá ztráta na Hořovice se tak nezměnila. Tradičního střelce hostí Pfeifera tentokrát vystřídal Loskot, autor pěti zásahů hostí.

Vysoko zvítězil i Hrasl Slaný, jemuž byl Jiko Kralupy soupeřem jen v prvním poločase. Ve druhém přidal Hrasl ještě sedm branek, zatímco domácí nedali ani branku. Velký krok za záchranou učinil Kings, který v rakovnickém derby totálně rozstřílel zkušenější Atlantic. I tady bylo rozhodnuto po první půli, kterou domácí vyhráli rozdílem šesti branek, pikantností byl souboj Loderů, kdy domácí barvy hájil Tomáš, na druhé straně stáli Jan a Zdeněk, navíc trenérm hostů byl otec všech.

Zabral i AFC Kralupy, který si v Praze snadno poradil s Rohožníkem. Tři body si připsal i černý kůň soutěže, benešovský nováček. Tenisáci o svém vítězství rozhodli rovněž v prvním poločase, kdy nastříleli Atmosu tři branky a náskok si pak ve druhé části zkušeně pohlídali.

18. kolo: OTH Hořovice – Foboz Slaný 4:3 (0:1), Rohožník 21 – AFC Kralupy 3:8 (0:2), Kings Rakovník – Atl. Rakovník 11:4 (6:0), Jiko Kralupy – Hrasl Slaný 2:11 (2:4), PK Třebusice B – SC Veltěž 5:13 (0:5), Atmos Bělí p. B. – Tenisáci Benešov 2:5 (0:3).

Piráti padli s Mladou Boleslaví na samostatné nájezdy

Voliči se letos premiérově vydali volit do unikátních prostor Muzea Metoděje Vlacha.
145

Zájem o volby: účast je zatím slušná

OBRAZEM: Parlamentní volby v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav - Dům kultury Mladá Boleslav byl v pátek 20. října 2017 poměrně obležen. V 15 hodin přišel s manželkou volit i šéf Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Hamáček.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.