Pořadí - Jméno - sport - pořadá kupony- pořadí odborníci - pořadí internet - součet pořadí

JEDNOTLIVEC

1. Ondřej Fojta florbal 2 3 3 8
2. Petr Novotný florbal 3 5 4 12
3. Petr Mašek horolezectví 14 2 2 18
4. Tomáš Janíček fotbal 4 11 7 22
5. Radim Křenek florbal 5 18 1 24
6. Martin Nešpor fotbal 7 15 10 32
7. Petr Johana fotbal 1 5 27 33
8. Lenka Brůchová tenis 9 18 6 33
9. David Vrbata hokej 20 1 13 34
10. Vladimír Kyzivát cyklokros 6 5 25 36
11. Kateřina Kyptová kulturistika 8 12 17 37
12. Tomáš Nouza hokej 24 4 12 40
13. Kopecký / Dresler rally 12 5 26 43
14. Jaroslav Prückner atletika 23 12 8 43
15. Petr Bartoš autokros 15 9 23 47
16. Linda Tesaříková basketbal 18 21 15 54
17. Kateřina Novotná shorttrack 16 10 29 55
18. Jiří Kejmar basketbal 13 24 21 58
19. Václav Ježek horská kola 10 15 34 59
20. Jan Fröhlich badminton 22 15 23 60
21. Klára Zahrádková sportovní rybolov 25 24 11 60
22. Vojtěch Holas nohejbal 21 36 5 62
23. Adam Kočiš šplh 17 30 18 65
24. Roman Will hokej 36 12 19 67
25. Štěpán Muchka šplh 27 30 14 71
26. František Živný armsport 11 30 32 73
27. Eva Válková tenis 28 20 27 75
28. Daniel Šimáně nohejbal 37 29 9 75
29. Petr Bartoš motokros 32 24 22 78
30. Václav Volf parašutismus 30 34 16 80
31. Vladimír Němeček volejbal 26 21 35 82
32. Lukáš Král hokej 29 21 35 85
33. Filip Kulka ricochet 31 34 20 85
34. Otto Knebl dragstery 19 30 37 86
35. Vojtěch Loudín shorttrack 35 24 29 88
36. M. a T. Markovi tanec 34 24 31 89
37. Jaromír Pumr atletika 33 36 32 101

KOLEKTIV

1. Billy Boy MB florbal 1 2 1 4
2. FK MB fotbal 2 1 12 15
3. Podlázky – Dalovice národní házená 3 14 8 25
4. BK MB hokej 6 5 15 26
5. Basket Slovanka basketbal 13 3 14 30
6. Tygři MB hokejbal 19 11 2 32
7. Škoda Motorsport rally 15 4 17 36
8. Johnson Controls cyklokros 17 9 10 36
9. Auto Škoda MB volejbal 12 19 5 36
10. Deltacar Benátky badminton 8 7 22 37
11. FS Gábina aerobic 13 12 13 38
12. Auto Škoda MB karate 23 12 3 38
13. Alpine Pro – AT horská kola 6 9 26 41
14. DFK MB fotbal 4 14 23 41
15. Rytmus Bakov tanec 18 14 9 41
16. Karbo Benátky volejbal 16 6 21 43
17. Jumping Cangaroos aerobic 25 14 4 43
18. Auto Škoda MB basketbal 5 20 20 45
19. GŠ M. Wudyové aerobic 9 20 16 45
20. LTC MB tenis 10 14 23 47
21. Vem Camará capoeira 22 20 6 48
22. KSB Benátky shorttrack 11 20 18 49
23. Minikárklub MB minikáry 24 20 7 51
24. HC Benátky hokej 20 8 25 53
25. UFT bojové sporty 21 20 19 60
26. Sokol MB box 26 26 11 63

TRENÉR A CVIČITEL

1. Martin Mrvík fotbal 1 2 2 5
2. Tomáš Janeček florbal 2 7 1 10
3. František Výborný hokej 7 1 6 14
4. Petr Pánek florbal 3 10 3 16
5. Jana Hladíková spinning 6 5 9 20
6. Jiří Saňák fotbal 4 6 14 24
7. Louda / Šimůnek národní házená 5 16 5 26
8. Antonín Ungermann cyklokros 8 3 15 26
9. Martina Wudyová aerobic 14 4 8 26
10. Karel Popovič capoeira 12 8 7 27
11. Eva Ekrtová aerobic 15 14 4 33
12. Eva Kyselová sokol 10 15 11 36
13. Jiří Dimitrov bojové sporty 11 13 13 37
14. Jan Vidner hokej 17 11 10 38
15. Petr Martinec badminton 13 9 17 39
16. Milan Černý hokej 9 12 18 39
17. Petr Hanzlík thajský box 16 17 12 45
18 Petr Sommer box 18 18 16 52

DO 18 LET

1. Daniel Körber florbal 2 7 4 13
2. Klára Borkovcová střelba 4 7 3 14
3. Lukáš Hůlka fotbal 1 2 15 18
4. Monika Zörklerová krasobruslení 7 4 9 20
5. Daniel Kroupa florbal 3 14 5 22
6. Jolana Hojsáková moderní pětiboj 5 7 18 30
7. Karel Pokorný cyklokros 6 1 24 31
8. Filip Vít karate 18 2 11 31
9. Mariana Opočenská basketbal 9 7 16 32
10. Dorota Horáčková krasobruslení 10 7 19 36
11. Lukáš Polášek střelba 18 16 2 36
12. Jan Šimůnek minikáry 16 7 14 37
13. Jan Růžička hokej 25 5 8 38
14. Jan Šimůnek basketbal 8 18 12 38
15. Ivan Ďurač hokej 20 7 13 40
16. Jakub Görög judo 11 5 25 41
17. Jakub Pečenka karate 20 14 7 41
18. Martin Pech karate 17 16 10 43
19. Jan Tejkl minikáry 24 22 1 47
20. Přibylová / Ekrt aerobic 25 18 6 49
21. Denisa Šikalová badminton 12 22 17 51
22. Vojtěch Hercík moderní pětiboj 13 18 21 52
23. Martin Rejman atletika 15 18 20 53
24. Cristian Savin badminton 13 22 26 61
25. Matěj Kulka ricochet 22 22 22 66
26. Miroslav Melich jiu jitsu 23 22 23 68

ADRENALIN A BOJOVÉ

1. Petr Mašek horolezectví 1 1 1 3
2. Karel Popovič capoeira 6 4 3 13
3. Václav Volf parašutismus 2 7 5 14
4. Filip Vít karate 11 2 2 15
5. Jakub Görög judo 4 3 9 16
6. Tomáš Bílek paragliding 5 5 6 16
7. Petr Manďák in-line 3 5 10 18
8. Otto Knebl dragstery 7 9 8 24
9. Ladislav Maroul kajak 9 7 10 26
10. Filip Macek MMA 8 11 7 26
11. Jan Palovčík jiu jitsu 10 12 4 26
12. Jan Hovorka capoeira 12 9 10 31

KRAJÁNEK

1. Radim Vrbata hokej 4 1 4 9
2. Marek Matějovský fotbal 1 2 11 14
3. Petr Dlask cyklokros 2 4 8 14
4. Tomáš Hyka hokej 9 4 1 14
5. Václav Pletka hokej 10 4 2 16
6. Jiří Polnický cyklokros 6 7 3 16
7. Marek Schwarz hokej 3 8 7 18
8. Radek Polnický cyklokros 5 10 5 20
9. Jan Hanzlík hokej 13 3 10 26
10. Stanislav Bejda futsal 8 11 9 28
11. Filip Šitera plochá dráha 11 11 6 28
12. Jan Dumek beachvolejbal 7 14 13 34
13. Jana Tomášková fotbal 14 9 14 37
14. Ondřej Štěpánek kanoistika 12 13 12 37
15. Jan Škaloud rally 15 14 15 44

CIZINEC

1. Dmitry Uglanov florbal 3 5 2 10
2. Jasmin Ščuk fotbal 1 1 10 12
3. Michal Valent hokej 6 3 3 12
4. Hidajet Hankić fotbal 2 9 4 15
5. Megawati Sari badminton 4 6 6 16
6. Hänninen / Markkula rally 7 2 9 18
7. Porchia Green basketbal 11 4 5 20
8. Viki Okvana badminton 9 6 7 22
9. Lukáš Budkai nohejbal 12 9 1 22
10. Martin Sopko racketlon 7 11 8 26
11. Dalibor Bortňák hokej 10 6 11 27
12. Tina Trebec basketbal 5 12 12 29

VETERÁN

1. Jiří Kukla atletika 2 1 3 6
2. Zdeněk Jeřábek střelba 1 5 4 10
3. Jan Šourek tenis 4 3 5 12
4. Jaroslav Prückner atletika 5 1 7 13
5. Jiří Nezavdal racketlon 8 4 1 13
6. Martin Šlégl cyklistika 7 6 2 15
7. Martin Szabo armsport 3 8 9 20
8. Otto Knebl dragstery 6 7 8 21
9. Martin Pospíšil racketlon 9 9 6 24

HENDIKEPOVANÝ SPORTOVEC

1. Vojtěch Koudelka atletika 2 1 4 7
2. Petr Hála cyklokros 3 2 2 7
3. Milan Bláha atletika 1 3 3 7
4. Michal Kořínek boccia 5 4 1 10
5. Viktor Uřídil atletika 4 4 5 13

SÍŇ SLÁVY

Vojtěch Červínek cyklokros
Medailista z Mistrovství světa v cyklokrosu z roku 1977 v
současnosti působí jako trenér řady českých závodníků.

Oldřich Křížek plavání
Jeho rukama prošla řada mládežnických mistrů republiky.
První vítěz ankety mezi trenéry z roku 1993.

CENA FAIR PLAY

Mariana Šelemberková
Neúnavná propagátorka sportu a především zumby.
Tu propaguje nejen mezi zdravými cvičenci, ale také
mezi postiženými sportovci.

SPORTOVNÍ HVĚZDA DENÍKU (nejvíce hlasů v novinových kuponech)

1. Petr Johana fotbal