Kladno – Selp Ml. Boleslav 0:2

Ve finále futsalového poháru ČMFS Středočeského kraje se hraje na dvě utkání a probojovala se do něj dvě ligová mužstva. Kladno vyřadilo Boleslav ve čtvrtfinále play - off I. ligy v uplynulé sezoně. Tentokrát se radovali hosté a půjdou do odvety s výhodou.

Sestavy obou mužstev byly neúplné. Na domácí straně chyběl nemocný Junek, zraněný Vymětalík a dále například Veselý nebo Nový, v hostujícím dresu pak zranění nepustilo do utkání Olivu, Poláčka a Kahudu. Ten má čerstvě zlomenou lýtkovou kost a na sport musí zapomenout na hodně dlouhou dobu.

První poločas se překvapině nesl v režii hostujícího celku, který však nedokázal svoji převahu gólově vyjádřit a brankář Knobloch byl téměř bez práce.
Až ve druhé půli po brance Hrdiny, jemuž gólovou střelu připravil sklepnutím Sopko, se domácí dostali do většího tlaku a měli šance. Při jedné, kdy zaspal při bránění Kracman, dokonce opakovaně zvonila tyč Knoblochovy branky.

Domácí se v závěru pokoušeli stav neúspěšně zvrátit i při power-play, ale nakonec udeřilo na druhé straně, když dal výsledku konečnou podobu z trestného kopu opět Hrdina.

Branky: 32. Hrdina (Sopko), 48. Hrdina. Poločas: 0:0.

Selp: Knobloch, Loffler - Stejskal, Kracman, Kraus, Semerád - Hrdina, Pechar, Holeček, Sopko