Golf v Mladé Boleslavi hraje rok od roku více lidí. Svědčí o tom nejen početné účasti na pořádaných turnajích, ale především stoupající zájem dětí a mládeže. V letošním roce přibylo v mládežnickém oddílu GC Mladá Boleslav dalších patnáct malých golfistů, a tak měl na konci října 111 aktivních členů.
Mnozí z nich si minulý týden zatrénovali se současnou nejlepší českou profesionální golfistkou Klárou Spilkovou, která se na hřišti Sand Martin's Holes s golfovými parťáky Janem Cafourkem a Alešem Procházkou zúčastnila testování golfových holí Titleist a zároveň i speciálního kempu určeného pro dětské golfisty.

Ti mají v mladoboleslavském golfovém klubu neustále dveře otevřené dokořán, stejně jako dospělí zájemci. Všichni mohou začít s golfem díky projektu Hraj golf, změň život. V mladoboleslavském golfovém klubu, jenž má domov na michalovickém hřišti Sand Martin's Holes, se za uplynulé čtyři roky do tohoto projektu zapojilo několik set lidí. „Očekáváme již tisícího účastníka, kterého pochopitelně čeká dárek," prozradil Lukáš Chmelař z GC Mladá Boleslav.