Stále bez účasti svého dlouhodobě nejúspěšnějšího závodníka Filipa Víta se v konkurenci osmnácti klubů boleslavští umístili v neoficiálním hodnocení klubů na pátém místě.

Závodníci do klubové kroniky tentokrát přidali čtyři zlata, čtyři stříbra a dva bronzy.

Nejúspěšnějším boleslavským závodníkem se stal dorostenec Jakub Riedl. Vybojoval prvenství v kata a také v kumite do 52 kg. O další zlato se mezi nadějemi do devíti let postaral Tomáš Červinka. Spolu s Jakubem Pečenkou a Martinem Pechem dominovali také v disciplíně kata družstev žáků.

Dvě stříbrné medaile za kata i kumite si z úvodního měření sil přivezl mladší žáky Jakub Pečenka. Další stříbra získali v kumite Martin Pech a Eva Vyskočilová. Bronz získali Ondřej Šubrt mezi staršími žáky a Alžběta Čížková v kata dorostu.

Dobře si vedli i další závodníci z Boleslavi. Miroslav Vopršál v kata nadějí prohrál ve čtvrtfinále trochu nespravedlivě a těsné prohry v eliminacích zaznamenali Kateřina Bartošová v kata mladších žákyň a Daniel Hájek v kata dorostenců.

Boleslavští karatisté pokračují v přípravě na důležité turnaje před prázdninami. Za měsíc je čeká další ročník Memoriálu Miroslava Šianského v Lounech, který je zároveň také druhým kolem Ústeckého regionálního poháru.

Od dubna do června čeká na karatisty celá řada turnajů včetně Velké ceny Nymburka a zejména nominačního turnaje na republikový šampionát krajských přeborů opět v České Lípě.