Nejprve se o medaile utkali žáci a mladší dorostenci. Z trojice mladoboleslavských karatistů se nejvýrazněji prosadil mladší žák Filip Vít. V kata stylu Shotokan vybojoval stříbro, když ve finále jen těsně prohrál 1:2. O několik desítek minut později se však radoval ze zlata v disciplině kata „open“, tedy bez rozdílu stylů, kde jasně zvítězil.

O třetí medaili, tentokrát stříbrnou, se postarala v kumite mladších dorostenek do 45 kg Kateřina Koubová.

Další den zápolili o medaile dorostenci a senioři. V kata mužů nad 35 let vybojoval bronz Ladislav Mareš starší, když v semifinále nejtěsnějším poměrem prohrál s Jiřím Bašusem z Nymburka.

V bojích kumite se s dorosteneckou kategorií loučil Mareš junior. Až do finále kategorie do 70 kg prošel bez vážnějších problémů. Tam v závěru prodloužení na první techniku prohrál, když pozdě zareagoval na útok soupeře.

Společně s oddílovým kolegou Michalem Koubou a Jiřím Sochaničem z Kamury Ústí nad Labem vybojovali také bronz v soutěži tříčlenných družstev. Ještě jeden bronz přidal do sbírky boleslavských závodníků Ladislav Mareš st. za třetí místo v kumite mužů nad 35 kg.

Zisk jednoho zlata, tří stříbrných a tří bronzových medailí je vynikajícím výsledkem borců Auto Škody. Pětice z nich se zúčastní Národního poháru v Nymburku.