Ústí hostilo už po pětačtyřicáté karatisty z několika zemí v turnaji North Bohemia. Mezi téměř čtyřmi stovkami startujících z 63 klubů z České republiky, Německa, Slovenska, Švédska, Dánska a Ukrajiny se do výsledkové listiny výrazně zapsali i karatisté mladoboleslavské Auto Škody.

Tříčlenný tým ve složení Tomáš Červinka, Jakub Pečenka a Martin Pech v kata družstev žáků obhájil prvenství z loňského ročníku. V době, kdy tito tři závodníci nastupovali k týmovým duelům už navíc měli medaile mezi jednotlivci. Prosadili se v nejpočetněji obsazených kategoriích žáků do devíti let a žáků 10-11 let.

Nejlépe si vedl Jakub Pečenka. Mezi mladšími žáky prošel eliminacemi až do finále, v němž podlehl Beránkovi ze Sport Relaxu Děčín. Ve stejné kategorii prohrál jeho oddílový kolega Martin Pech pouze v semifinále (také s Beránkem) a v opravách vybojoval zaslouženě bronz.

Obdobně si mezi žáky do devíti let vedl Tomáš Červinka. V semifinále prohrál nejtěsnějším poměrem 2:3 s Brejchou z Neratovic a v duelu o bronz pak jasně zvítězil.

Ziskem čtyř medailí obsadila Auto Škoda mezi kluby vynikající čtrnácté místo, když týmy umístěné na vyšších příčkách startovaly mnohdy i s více než dvacítkou závodníků.