Pátek 21. října

FUTSAL – Divize: Malibu MB – HFK Příbram (20.15) – SH Mladá Boleslav.

GOLF – Callaway Open (10) – hřiště Michalovice.

LEDNÍ HOKEJ – Mladá Boleslav – České Budějovice (18.10).

Sobota 22. října

FOTBAL – ČFL: Mladá Boleslav B – Česká Lípa (10.15). Krajský přebor: Dobrovice – Český Brod (15.30). I. B třída: Kosmonosy – Rejšice, Pěčice – Labský Kostelec, DBSK – Řepín (vše 15.30). Okresní přebor: Bezno – Řepov (10.15), Čejetice – Zdětín, Krnsko – Březno, Kostelní Hlavno – Kropáčova Vrutice, Akuma – Klášter (vše 15.30). III. třída: Čistá – Jivina, Doubrava – Dlouhá Lhota B, Skalsko – Mukařov, Chotětov – Kropáčova Vrutice B, Jabkenice – Katusice, Sporting – Nemyslovice, Strašnov – Horky (vše 15.30). IV. třída: Roma Benátky – Obruby (15), Kosořice B – Zdětín B (15.30). II. liga žen: DFK Mladá Boleslav – Dukla (12) – hřiště Krnsko.

GOLF – Joy Golf and Festina Tour 2011 finále (9.30) – hřiště Michalovice.

HÁZENÁ – Regionální liga: Auto Škoda B – Wendy Mělník (10) – SH Mladá Boleslav. II. liga staršího dorostu: Auto Škoda – Plzeň (12). II. liga mužů: Auto Škoda – Žatec (14) – vše SH Mladá Boleslav.

FLORBAL – Extraliga: Billy Boy – Liberec (19) – SH Mladá Boleslav.

BASKETBAL – I. liga mužů: Auto Škoda – Sokol Pražský (16) – SH Mladá Boleslav.

VOLEJBAL – Extraliga: Karbo Benátky – DHL Ostrava (18) – SH Benátky n. J.

LEDNÍ HOKEJ – I. liga: Benátky – Ústí nad Labem (17).

Neděle 23. října

FOTBAL – Gambrinus liga: Mladá Boleslav – Bohemians 1905 (17). I. B třída: Bělá – Pšovka Mělník (15.30). Okresní přebor: Benátky B – Kněžmost, Dobrovice B – Struhy (oba 15.30). III. třída: Židneves – MSK B (14), Bakov B – Nová Ves, DBSK B – SKP, Krnsko B – Předměřice, Žerčice – Kochánky (vše 15.30). IV. třída: Doubrava B – Bezno B, Kostelní Hlavno – Ledce (oba 14), Luštěnice B – Rejšice B, Skalsko B – Klášter B (oba 15.30).

FUTSAL – Divize: Atmos Bělá p. B. – Veltěž (18) – SH Bělá p. B.

GOLF – Sand Martin´s Cup (10) – hřiště Michalovice.

BASKETBAL – Slovanka MB – Kara Trutnov (17.30) – SH Mladá Boleslav.