Pátek 27. května

PARKUR – Český skokový pohár (7) – závodiště Ptýrov.

GOLF – HCP Friday Cup (12) – Golf Mladá Boleslav hřiště v Michalovicích.

Sobota 28. května

FOTBAL – Gambrinus liga: Mladá Boleslav – Ústí nad Labem (17.30).
ČFL: Mladá Boleslav B – Č. Budějovice B (10.15) – Městský stadion.
Krajský přebor: Dobrovice – Český Brod (17).
I. A třída: Bakov – Nymburk (17).
I. B třída: Dlouhá Lhota – Bělá p. B. (10.15),Luštěnice – Kosmonosy (17).
Okresní přebor: Bezno – Akuma (10.15), Kláštěr – Kostelní Hlavno, Struhy – Dobrovice B, Skalsko – Březno, Řepov – Čejetice, Pěčice – Předměřice (vše 17).
III. třída: Kněžmost – Doubrava, Kropáčova Vrutice B – Jabkenice, Horky – Žerčice (vše 17).
IV. třída: Roma Benátky – Ledce (15) – umělá tráva v Benátkách.
Žákovská liga: Mladá Boleslav – Liberec (starší 10, mladší 11.45) – hřiště Astonka.

PARKUR – Český skokový pohár (15) – závodiště Ptýrov.

GOLF – Tin Cup Golf Tour 2011 (9) – Golf Mladá Boleslav hřiště v Michalovicích.

NÁRODNÍ HÁZENÁ - II. liga: Podlázky - Republikán Praha (11). Oblastní liga: Podlázky - Březno (dorostenky 12.30, minižáci 13.45, ženy 14.45) - vše hřiště Na Potoce Podlázky.

Neděle 29. května

PARKUR – Český skokový pohár (15) – závodiště Ptýrov.

FOTBAL – I. A třída: Mnichovohradišťský SK – Benešov B (17).
I. B třída: Kropáčova Vrutice – Záryby, Kosořice – Dolnobousovský SK (oba 17).
Okresní přebor: Benátky B – Krnsko (17) – umělá tráva v Benátkách.
III. třída: SKP – DBSK B (10.15), Nemyslovice – Krnsko B (14), Chotětov – Rejšice B, Obruby – Nová Ves (oba 15), Mukařov – MSK B, Židněves – Bakov B, Čistá – Jivina, Katusice – Sporting MB, Strašnov – Zdětín (vše 17).
IV. třída: Klášter B – Kochánky (14), Luštěnice B – Doubrava B, Bezno B – Kostelní Hlavno B, Skalsko B – Zdětín B (vše 17).

GOLF – Sand Martin´s Cup (10) – Golf Mladá Boleslav hřiště v Michalovicích.

TURISTIKA – Toulky Železnými horami (16 km) – odjezd vlakem v 7.14 z města nebo 7.22 z hlavního nádraží.

NÁRODNÍ HÁZENÁ - II. liga: Podlázky - Raspenava (10.30).