Pátek 2. prosince

BASKETBAL – Krajský přebor mužů: Auto Škoda B – Real Réma (20) – SH Pastelka.

Sobota 3. prosince

BASKETBAL – Krajský přebor žen: Auto Škoda – Kolín (15). Krajský přebor mužů: Auto Škoda C – Brandýs (17) – oba SH Pastelka.

CYKLOKROS – TOI TOI Cup (9.45) – areál fotbalového hřiště v Jabkenicích.

FLORBAL – I. liga žen: FA Mladá Boleslav – Wizards Praha (16.30) – SH Dukelská.

FUTSAL – Okresní soutěž: Black Cocks – Hearts Bělá (15), FKMB – Hattrick (16), Lucky – Dynamo (17), Řepov – Březina (18), Nakaši – Bakov (19), Doubrava – Hradiště (20), Malibu B – Inferno (21) – vše BIOS Hradiště.

GOLF – Druhý adventní turnaj na rány (10) – Golf Srbsko.

HÁZENÁ – II. liga: Auto Škoda – Jablonec (15) – SH Mladá Boleslav.

HOKEJ – WSM liga: Benátky – Třebíč (17).

TURISTIKA – Zimní přechod Chlumu.

VOLEJBAL – Extraliga: Benátky – ČZU Praha (19) – NIBE Arena.

Neděle 4. prosince

BASKETBAL – Ženská liga: Slovanka MB – Slavia Praha (17) – SH Mladá Boleslav.

FLORBAL – I. liga žen: FA Mladá Boleslav – Střešovice (13) – SH Mladá Boleslav.

FOTBAL – I. liga: Mladá Boleslav – Příbram (15).

HOKEJ – Liga Boleslavského deníku: Odbory – Klen (18.30) – Ško-Energo Arena.

Turisté opět půjdou přes ChlumUž 43. ročník zimního přechodu Chlumu je na programu tuto sobotu. Starty naplánovaných tras jsou tentokrát na zastávkách železniční trati Mladá Boleslav město – Mladějov v Čechách: v Řepově, Kolomutech, Březně, Bechově, Dolním Bousově a Libošovicích, individuálně je pak možné vyrazit také z Nepřevázky a Dobrovice. Pěší kontrola a výdej diplomů pak je na tradičním místě v penzionu Sparing na Holých Vrších.

Benátky hrají s vysokoškolákyV sobotu 19 hodin hrají extraligoví volejbalisté VK Benátky nad Jizerou mistrovské utkání s pražskými vysokoškoláky z ČZU Praha. Benátkám se letos moc nedaří a potřebují konečně vyhrát za tři body. Z osmi kol zatím získaly pouhé čtyři body a jsou až na nelichotivém jedenáctém místě. Přitom benátecký tým letos velmi posílil na všech postech, ale dobře rozehraná utkání zatím prohrává. Jak to dopadne v sobotu se můžete přijít osobně do benátecké NIBE Areny. 

Jabkenický velbloud se probudí k životuV letošní sezoně potřetí a také naposledy zavítá český cyklokrosový pohár na mladoboleslavské území – konkrétně pak do jeho východního cípu. Okolo areálu jabkenického fotbalového hřiště se pojede s nálepkou C2, tedy s kompletním startovním polem včetně elitní kategorie mužů.
Nebudou chybět ani největší atrakce místní trati – tříhrbý velbloud, tedy tři velké terénní vlny v okamžitém sledu za sebou, nebo klády jakožto přírodní překážky. Na obě tyto atrakce je dobrý výhled také z prostor místní hospody. Závodníci si budou muset poradit také s dalšími pastmi na trati v dubovém lesíku. „Pokud si fajnšmekr vyrazí do dubového lesíka za kynologické cvičiště, tam se nachází to nejlepší. Díra po těžbě písku známá myší díra, psí schody z klád nebo fikaně namotané výjezdy na různé mezičky plus stezka kudy chodíval Bedřich Smetana. Prostě žádná nuda, každý si tu něco oblíbí a vybere," popsal záludnosti trati hlavní pořadatel závodů Radek Beneš.
Speciální budou i ceny – speciální pálenka Jablokros Calvados nebo křížaly napěchované v bidonech.