Pátek 26. září

GOLF – U and WE Open (10) – Golf Mladá Boleslav.

HOKEJ – Extraliga: Mladá Boleslav – Karlovy Vary (17.30).

Sobota 27. září

FOTBAL – Divize: Dobrovice – Náchod (16.30). I. A třída: Luštěnice – Jesenice (16.30). I. B třída: Pěčice – Nelahozeves (16.30). Okresní přebor: Židněves – Dlouhá Lhota B (15), Bělá – Čejetice, Akuma – Kosořice, Kostelní Hlavno – Krnsko, Bezno – MSK B, Kosmonosy – Benátky B (vše 16.30). III. třída: Rejšice B – Kochánky (10.30), Sporting – Březno, Doubrava – Bakov B, Čistá – Jivina, Horky B – Struhy, Chotětov – Zdětín (vše 16.30). IV. třída: Kosmonosy B – Bezno B (10.30), Pěčice B – Nová Ves (13), Branžež – Skalsko B (16.30).

GOLF – Isoline and Grupo Antolin golf cup (10) – Golf Mladá Boleslav. CZ Golf Tour (10) – Golf Benátky.

HOKEJBAL – II. liga: Tygři MB B – Hostivař B (10) – Za Májem.

KARBAN – XIV. turnaj Nebákov v mariáši (9) – Chata Nebákov.

TURISTIKA – Za čedičovými varhanami na Zlatý vrch (8.29 město, 8.38 hlavní) – 23 kilometrů.

VOLEJBAL – O Pohár starosty města Benátek nad Jizerou (17) – Dražice NIBE Arena.

Neděle 28. září

FOTBAL – Divize: Benátky – Pardubice B (16.30). I. A třída: MSK – Čáslav B, Dobrovice B – Dlouhá Lhota (oba 16.30). I. B třída: Kněžmost – DBSK (16.30). Okresní přebor: Předměřice – Kropáčova Vrutice B (16.30). III. třída: SKP – DBSK B (10.15), Obruby – Řepov, Nemyslovice – Jabkenice (oba 14), Ledce – Klášter, Strašnov – Krnsko B, Žerčice – Skalsko (vše 16.30). IV. třída: Doubrava B – Mukařov (14), Chotětov B – Kosořice B (15), Bělá B – Luštěnice B, Katusice – Kropáčova Vrutice B (oba 16.30).

GOLF – Otevřené finále Joy Golf and Festina Tour (9) – Golf Mladá Boleslav.

HÁZENÁ – II. liga: Auto Škoda – Lovosice B (16.30). Regionální liga: Auto Škoda B – Vršovice B (12.30).

NÁRODNÍ HÁZENÁ – I. liga: Podlázky – Plzeň Újezd (14.30) – Na potoce.

TURISTIKA – Kolínská řepařská drážka (7.56 město, 8.03 hlavní) – 12 až 15 kilometrů.

VOLEJBAL – O Pohár starosty města Benátek nad Jizerou (10) – Dražice NIBE Arena.