Pátek 25. října

BADMINTON – Oslavy 40. výročí založení klubu v Benátkách (18) – sál Záložna.

GOLF – Callaway Open (8) – Golf Mladá Boleslav.

Sobota 26. října

FOTBAL – I. A třída: Dlouhá Lhota – MSK (10.15), Rejšice – Benešov B, Luštěnice – Zásmuky (oba 14.30). I. B třída: Pěčice – Bakov (14.30). Okresní přebor: Židněves – Krnsko, Kněžmost – Kosmonosy, Kostelní Hlavno – Benátky B (vše 14.30). III. třída: MSK B – Bakov B, Jivina – Krnsko B, Sporting MB – Nová Ves, Doubrava – SKP, DBSK B – Klášter, Jabkenice – Ledce, Horky B – Kochánky, Zdětín – Skalsko, Bezno – Nemyslovice, Struhy – Katusice (vše 14.30). IV. třída: Kosořice B – Čistá, Branžež – Bezno B, Kropáčova Vrutice B – Chotětov B, Mukařov – Bělá B (vše 14.30). Divize žen: Mnichovo Hradiště – Poděbrady (11) – hřiště Mukařov.

FLORBAL – AutoCont extraliga: Billy Boy – Ostrava (20) – SH Mladá Boleslav.

GOLF – Joy Golf Infiniti Cup (9.30) – Golf Mladá Boleslav. Free fee turnaj (9) – Paradise Benátky.

HOKEJBAL – II. liga: Belveder Benátky – Kovo Praha B (14).

NÁRODNÍ HÁZENÁ – II. liga: Podlázky – Všenice (15.30) – Na Potoce.

STOLNÍ TENIS – III. liga: Mnichovo Hradiště – Hradec Králové C (14) – Sokolovna MB.

TURISTIKA – Houseckými vrchy (7.14 město, 7.28 hlavní) – 20 kilometrů.

Neděle 27. října

CYKLISTIKA – Závěrečná vyjížďka cyklistů (10) – od Sokolovny MB.

FOTBAL – Gambrinus liga: Mladá Boleslav – Brno (17). Krajský přebor: Benátky – Čelákovice (14.30). I. B třída: Bělá – FC Mělník, DBSK – Byšice (oba 14.30). Okresní přebor: Kosořice – Řepov, Kropáčova Vrutice – Čejetice, Dlouhá Lhota B – Akuma, Předměřice – Březno (vše 14.30). III. třída: Obruby – Strašnov (14), Žerčice – Chotětov (14.30). IV. třída: Doubrava B – Skalsko B (14), Rejšice B – Luštěnice B (14.30).

FUTSAL – Krajský přebor: Joga Players – MBV MB (19.15) – Gymnázium MB.

GOLF – Sand Martin´s Cup (10) – Golf Mladá Boleslav.

HOKEJBAL – I. liga: Tygři MB – Karlovy Vary (14) – za Májem. II. liga: Belveder Benátky – Mělník (14).

NÁRODNÍ HÁZENÁ – II. liga: Podlázky – Litohlavy (10.30) – Na Potoce.

STOLNÍ TENIS – III. liga: Mnichovo Hradiště – Choceň B (10) – Sokolovna MB.

TURISTIKA – Prahou podél potoků, Litovický potok a okolí (7.14 město, 7.24 hlavní) – 10 kilometrů.

Pondělí 28. října

FLORBAL – AutoCont extraliga: Billy Boy – Liberec (19) – SH Mladá Boleslav.

GOLF – Zabíjačkový texas scramble dvojic (9) – Golf Mladá Boleslav.