Menší skupinka se zúčastnila Turnaje nadějí v Kolíně, který byl určen přednostně pro začínající judisty. Druhá místa ve svých kategoriích vybojovali Matyáš Douša a Jan Vodička. Oba prohráli rozhodující zápasy velmi těsně a předvedli dobré výkony. 3. místo vybojoval po menších zaváháních Martin Vodička.

Ladislav Abert a Bohuslav Zákoucký závodili v kombinované skupině a jejich výsledky byly zařazeny mimo bodovanou soutěž.

Druhá skupina odjela na Český pohár v Chomutově, který byl určen pro starší žáky a dorost. 1. místo v kategorii dorostu, hmotnosti do 66 kg, vybojoval Adam Kopecký, který opět prokázal výbornou formu a vysokou technickou vyspělost. Také zde všechny zápasy vyhrál před limitem a přejeme mu, aby mu forma vydržela co nejdéle. Další naši závodníci se mu výkonností, bohužel, nepřiblížili. Pátá místa získali Ondřej Binar a Kristýna Koutová.

Lukáš Král a Martin Procházka neměli svůj den a neprobojovali se na bodovaná místa. Zkomplikovali si tím účast na českém přeboru.

V tréninkovém prostoru plechové haly na ústředním stadionu v Mladé Boleslavi, uspořádali trenéři přípravky judistický kemp pro nejmladší závodníky. Začátečníci z přípravky se mohli zapojit do soutěže a taky zhlédnout ukázky pokročilých technik Judo, které jim předvedli Adam Kopecký a Martin Procházka.