Mladší ročníky absolvovaly početně obsazený turnaj mládeže Memoriál Antonína Tichého v Benešově. Zde se sešlo 405 judistů ze 48 oddílů. Zlaté medaile ve svých kategoriích pro Mladou Boleslav vybojovali Matyáš Douša a Albert Pavlásek, v nejpočetnější kategorii pak Matěj Kopecký. Stříbro si domů odvezli Jakub Černý, a Vojtěch Betka, bronzovou medaili pak Michal Chlupáč. Čtvrtá místa obsadili Filip Teichmann a Jan Plechatý, pátá místa Ondřej Binar a Ondřej Procházka. Jan Gerišer a Tomáš Teichmann nepostoupili pavouka.

Ještě těžší konkurenci potkali na mezinárodním turnaji v Banské Bystrici boleslavští dorostenci. Turnaje se zúčastnilo celkem 750 závodníků z deseti zemí. Ve hmotnostní kategorii do 55 kg nastoupili Martin Procházka a Honza Turchich spolu s dalšími devíti borci. A neměli vůbec snadný los. Turchich po jenom vítězství a dvou prohrách skončil na sedmém místě, ale ve všech zápasech podal velmi dobrý výkon. Procházka také první zápas prohrál, v opravách pak dvakrát zvítězil a prohrál až v boji o bronz a obsadil konečné páté místo.

Adam Kopecký závodil v kategorii do 66 kilogramů, kde ho čekalo devatenáct borců. Nejprve vybojoval velmi vyrovnaná utkání se známými soupeři a podlehl až v semifinále celkovému vítězi. V opravách nedal šanci domácímu favoritovi a vybojoval bronzovou medaili.