Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Jogíni nezvládli závěr zápasu

Mladoboleslavsko - Nepříliš povedený víkend za sebou mají futsalisté z Mladoboleslavska ve vyšších soutěžích.

28.1.2016

Krajský přebor: Atmos Bělá pod Bezdězem - Joga PlayersFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Nepříliš povedený víkend za sebou mají futsalisté z Mladoboleslavska ve vyšších soutěžích. Malibu ve druhé lize jenom remizovalo v Jablonci, Joga a Atmos v krajském přeboru nebodovali vůbec.

Malibu jelo do nedalekého Jablonce, který se pohybuje na medailových pozicích v hodně slepované sestavě. S domácími drželo v prvním poločase krok, když pouze jednou inkasovalo. Nutno ale podotknout, že brankáři Tvarohovi vydatně pomohly i jeho tyče.
V polovině zápasu ale přišla chvíle hostů. Nejprve vyrovnal svým prvním druholigovým gólem v kariéře Petr Matouš, za dvacet vteřin strhl vedení na stranu hostů Pavel Král. Domácí ale dokázali najít odpověď. Podruhé v zápase se nejprve prosadil Mečíř, poté ten samý hráč završil hattrick, když si míč po jeho střele po sérii tečí šťastně našel cestu do branky. Hosty to ale nepoložilo a stejně jako před týdnem proti Benešovu dokázali v závěrečné power-play alespoň vyrovnat. Stejně jako před týdnem byl autorem branky Marek Maňas.

V krajském přeboru sehrála hodně smolný zápas boleslavská Joga. Ta vedla nad Slatinou ještě šest minut před koncem zápasu 6:3 nakonec nejen, že přišla o vedení, ale v poslední minutě ještě z pokutového kopu dokonce i bod. V tabulce tak zůstává na třetím místě s pětibodovou ztrátou na vedoucí Mělník.

Nebodoval ani Atmos. Ten doma podlehl příbramské Vivě 5:7. I Bělá v zápase vedla, v poločase byl stav 4:2 pro domácí Atmos, ale hosté ve druhém poločase dokázali zápas otočit.

II. liga – 15. kolo

Jablonec – Malibu MB 3:3 (1:0)
Branky: 17., 36. a 37. Mečíř – 29. Matouš, 30. Král, 39. Maňas. Rozhodčí: Kresta, Košťál. ŽK: 0 – Král. Diváci: 160.

Krajský přebor – 14. kolo

Slatina – Joga MB 8:7 (2:3)
Branky: Jeřábek 2, T. Tenkl 2, Šídlo, Klempt, M. Tenkl, Lukáš – Beran 2, Dufek, Mulač, O. Novák, Šimáček, Šulc. Rozhodčí: Laštovička, Stádník. ŽK: 4:3. Diváci: 15.

Atmos Bělá – Viva Příbram 5:7 (4:2)
Branky: Flachbart 2, Möbius 2, P. Bláha – Bábíček 2, Hausleitner 2, Kaňa, Zykán, Trefný.

28.1.2016 VSTUP DO DISKUSE

Chomutov - Mladá Boleslav
15

Piráti padli s Mladou Boleslaví na samostatné nájezdy

Voliči se letos premiérově vydali volit do unikátních prostor Muzea Metoděje Vlacha.
145

Zájem o volby: účast je zatím slušná

OBRAZEM: Parlamentní volby v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav - Dům kultury Mladá Boleslav byl v pátek 20. října 2017 poměrně obležen. V 15 hodin přišel s manželkou volit i šéf Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Hamáček.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.