Dosavadní kouč David Mašek se po uzdravení poraněného kolena vrací aktivně do hry. „Davida jsem oslovil s nabídkou na trénování v době, kdy byl velmi těžce zraněn a byl sem rád, že nabídku tenkrát přijal. Dva roky na lavičce odváděl výbornou práci. Věřím, že na hřišti bude stejně platný, jako před zraněním,“ řekl prezident Jogy Lukáš Brodský.

Ten povede jako kouč tým ve zbytku sezony: "Hráčský kádr mám přečtený jako vlastní boty. Nebylo nad čím váhat. Máme před sebou posledních 11 zápasů a 11 tréninků. Uvidíme jak nám tento model bude fungovat. Přes zimní pauzu se nám podařilo kvalitně posílit kádr a po zranění se vracejí důležití hráči. V tuto chvil je v kádru obrovská konkurence a síla. Nebude vůbec jednoduché poskladat vždy nominaci na zápas tak, aby se nikdo necítil dotčený. Mám cíl, z 11 utkání získat minimálně 27 bodů a vylepšit tragické zahrávání standardních situací," řekl nový trenér.

Řady Jogy se kromě Maška rozrůstají o další dvě jména. Tím prvním je futsalový nováček Matyáš Novák, druhým naopak zkušený harcovník Milan Karásek. Ten do Jogy přichází z bělského Atmosu na hostování do konce sezony, za sebou má ale také angažmá ve druhé lize v dresu Malibu.