Chemička Ústí nad Labem – Auto Škoda 34:17

Házenkáři  HC TJ Auto Škoda  odehráli 14. kolo II. ligy na palubovce aktuálně čtvrtého týmu Chemičky Ústí nad Labem. K zápasu odjížděli v oslabené sestavě o zkušené hráče. Minulý zápas v Ústí byl vyrovnaný a Autoškoda  odjela poražená o jednu branku. Proto realizační tým doufal, že hráči navážou na minulý výkon. První poločas byl do 15. minuty vyrovnaný, Ústí vedlo, ale jen o jednu branku. Bohužel ke konci poločasu domácí zvýšili vedení na rozdíl šesti branek a to především proto, že hostující házenkáři  neproměnili minimálně pět vyložených šancí  a proto také skončil první poločas 16:10 pro domácí.

To co ale předvedli házenkáři AŠ ve druhém poločase byla veliká ostuda. Od začátku začal narůstat náskok domácích a hosté takříkajíc zápas „zabalili“. Přestali hrát, snadno a  bez boje ztráceli míče, neproměňovali a špatně bránili. Proto je konečný výsledek „výprask“ 34:17 .

Auto Škoda: Soukup, M. Beneš – J. Janhuba 1, Váňa  4, Kuchta 5, T. Houška 5, Polesný 2, F. Janhuba, Grůša, Svárovský, T. Beneš, J. Houška.

JAN POLESNÝ