Ml. Boleslav – Strakonice 15:42

Mladší dorostenci HC Auto Škoda ještě nedokázali v I. lize házené bodovat a ani v utkání proti jednomu z favoritů soutěže se nedalo čekat, že by jim nějaký ten bod spadnul do klína.

Házenkáři Auto Škody dokázali se svým soupeřem držet krok do 6. minuty, kdy byl stav utkání téměř vyrovnaný. Pak následovala dvacetiminutovka, ve které hosté dvěma dlouhými šňůrami branek v řadě utekli boleslavským hráčům na rozdíl dvanácti branek a nebylo už prakticky o co hrát.
Hráči HC Auto Škoda nedokázali v obraně pokrývat hráče soupeře, pozdě k nim přistupovali a nechávali jim příliš volného místa. V útoku se střelecky trápili a nemohli překonat vynikajícího brankáře Strakonic.

Ve druhém poločasu se na vývoji utkání nic nezměnilo. Domácí házenkáři nedokázali zachytávat rychlé protiútoky soupeře a Strakoničtí stříleli jednu branku za druhou a jejich náskok neustále narůstal.

Hra HC Auto Škody se totálně rozpadla. Hráči nedokázali nic vymyslet a vytvářeli jednu technickou chybu za druhou. A tak nebylo divu, že odešli z palubovky poraženi vysokým rozdílem.


Auto Škoda: Ištván, Michal Železný – Šťastný 3, Polesný 2, Šírek, Petr Železný, Procházka 2, Kováč 2, Váňa 2, D. Pavlíček, Krčmář, Grůša 4.