Auto Škoda – Libčice 24:30

V dalším kole Společné regionální ligy házené mužů hodlala Auto Škoda získat na domácí palubovce dva body.

Jenže vstup do utkání se jí absolutně nepovedl. Špatně bránila, v útoku byla její hra až příliš čitelná a zakončování útočných akcí nestálo za nic.
Nebylo tedy divu, že v 15. minutě prohrávala 3:9. Další čtyři branky v řadě v její síti znamenaly, že ve 22. minutě prohrávali domácí už o devět branek.

Za tohoto stavu bylo téměř jisté, že hráči HC Auto Škoda můžou na zisk bodů zapomenout. V závěru prvního poločasu přece jen zvýšili svoje úsilí a zkorigovali nepříznivý stav na 10:15.

Zkraje druhého poločasu opět házenkáři Libčic sedmi vstřelenými brankami zvýšili svůj náskok, a tím si s konečnou platností řekli o zisk dvou bodů. Během dalšího vývoje utkání se na hřišti již neodehrálo nic zajímavého a hráči HC Auto Škoda už jen stahovali velkou brankovou ztrátu.

Auto Škoda: Kuka, Beneš – F. Janhuba 3, Beckert 1, T. Houška 5, Polesný, Kulas 2, Svárovský 1, Rakušan 2, J. Kuchta 1, J. Novák 3, V. Kuchta 3, T. Kábrt 2, M. Novák 4.