Aritma Praha – Auto Škoda 25:25

Házenkáři HC Auto Škoda odjížděli do Prahy v roli favorita a s jasným cílem zisku dvou bodů. Od úvodních minut se hrála na obou stranách vyrovnaná házená. Hráči se předháněli v střílení branek a obě družstva se téměř pravidelně střídala ve vedení. Až v závěru první části hry se hráčům HC Auto Škoda povedlo vstřelit tři branky v řadě a vytvořit si tak před odchodem do šaten dvoubrankový náskok.

V úvodu druhého poločasu hráči HC Auto Škoda zabrali, využili herního výpadku domácích a během dvou minut zatížili jejich konto pěti brankami. Vypadalo to, že je utkání již rozhodnuto.

Házenkáři Aritmy však nehodili flintu do žita, zmobilizovali síly a pomaloučku stahovali brankovou ztrátu. Boleslavští byli pod tlakem často chybovali a střelbě chyběla přesnost.

V 57. minutě tak domácí vyrovnali na 24:24 a hned na to se dokonce ujali i vedení. V samotném závěru si pak hráči HC Auto Škoda poradili s vysunutou obranou soupeře a vstřelená branka znamenala alespoň zisk jednoho bodu.

Auto Škoda: Palo, Jaroslav Beneš – Makovec 3, F. Janhuba 1, Beckert 2, T. Houška 1, Dlask, Polesný, Kulas 5, Svárovský, J. Kuchta 4, V. Kuchta 3, J. Houška, Jan Novák 6.