Auto Škoda – Železný Brod 18:22

Házenkáři HC Auto Škoda šli do utkání regionální ligy mužů s cílem odčinit poslední prohry a konečně po dlouhé době bodovat.

V úvodu utkání se hrálo na obou stranách vyrovnaně. Až po první desetiminutovce si domácí hráči vytvořili dvoubrankový náskok. Pak však přišel jejich pětiminutový herní výpadek, který hráči Železného Brodu dokonale využili a šňůrou pěti branek v řadě otočili stav utkání.
Do konce prvního poločasu už nepřinesla hra žádné překvapení a hvizd rozhodčích ho ukončil za stavu 12:9 pro Železný Brod.

Druhý poločas začali lépe hráči HC Auto Škoda. Zlepšili pohyb po hřišti, dobře bránili a ve 41. minutě skóre srovnali. Během dalších minut už zase prohrávali o dvě branky a jejich snaha o opětovné vyrovnání vycházela naprázdno.

V závěru utkání několikrát zbytečně chybovali, ukvapeně zakončovali a bylo zřejmé, že budou znovu bez bodového zisku.

Auto Škoda: Palo – F. Janhuba 3, T. Houška 1, Polesný, Kulas 3, Svárovský, Kelava, V. Kuchta 6, M. Novák 2, Beckert, Makovec 3, Rakušan.