Házenkářský mladší dorost Auto Škody neuspěl ani s Libercem

Mladá Boleslav/ Domácí mladí házenkáři si reputaci po prohře s Vršovicemi nenapravili.

17.9.2008

Ilustrační foto.Foto: Jan Bartoš

Auto Škoda – Liberec 21:26

V utkání házenkářské I. ligy mladšího dorostu se domácím vstup do utkání ale vůbec nepovedl. Špatně bránili a nedokázali se vypořádat s útočnou hrou soupeře.

V 9. minutě prohrávali 2:5 a během dalších šesti minut nedokázali vstřelit ani jednu branku. Naopak snadno inkasovali a v 15. minutě už jejich branková ztráta narostla na rozdíl devíti branek. Tímto rozdílem nakonec skončil i první poločas.

V druhé časti hry se hráči HC Auto Škoda zlepšili v obraně, vyrovnali hru, bojovali a snažili se o zkorigování výsledku.

Bohužel v útoku se i nadále nemohli střelecky chytit, spálili velké množství vyložených šancí a neproměnili ani sedmimetrové hody.

Přesto stáhli desetibrankové manko na rozdíl pěti branek, ale na víc to nestačilo.

Auto Škoda: Ištván, Železný – Cihlář 4, Šťastný 5, Polesný, Šírek 5, Beneš 1, Petr Železný, Procházka 1, Kováč 3, Grůša, D. Pavlíček 1, Krčmář.

Podruhé narozen pod koly tramvaje a padlý symbol Vánoc: nejlepší videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 11. prosince 2017.

Bělá - Házenkářští začátečníci z Bělé oslavili závěr roku soutěžemi a hrou, kterou mají nejvíc rádi – házenou. Tentokrát to ale nebyl klasický trénink, nýbrž měl příchuť blížících se Vánoc. Na plac, kromě trenérů, vyběhli totiž i rodiče. A to se opravdu stává jen jednou za rok.

Pojištění pracovní neschopnosti může vytrhnout trn z paty

Dlouhodobá léčba nemoci nebo úrazu zamává nejen s psychikou člověka, ale také s jeho peněženkou. Pokud nemáte našetřenou solidní rezervu, zamyslete se nad připojištěním pracovní neschopnosti. Může vám přijít vhod. Co byste o připojištění měli vědět prozrazuje David Kučera, finanční poradce Partners.

Astronomové z Ondřejova hledají vesmírné kamení. Schovalo se jim v Budějovicích

Střední Čechy – Hledá se sametově černě až černohnědě zbarvený „kámen“, tedy vlastně dva. Jeden by měl vážit zhruba kilogram, druhý je zhruba čtvrtinové velikosti. S touto výzvou se obracejí na veřejnost astronomové z Ondřejova na Praze-východ, kde funguje centrum pozorovacích stanic Evropské bolidové sítě. Při pátrání po meteoritech chtějí oslovit Jihočechy, konkrétně obyvatele Českých Budějovic. Právě v okrajové části města by měly ležet části padající hvězdy zaznamenané v neděli 3. prosince.