Libčice – AŠ 25:27

Házenkáři HC Auto Škoda pod vedením trenéra Petra Kulase začínají budovat nový hráčský kádr, a tak do Libčic odjelo značně omlazené družstvo, v jehož sestavě převládali starší dorostenci. Hráči budou v této soutěži především získávat zkušenosti.

Boleslavští házenkáři vstoupili do utkání bez respektu, ujali se vedení a ve 14. minutě už vedli rozdílem čtyř branek 7:3. Dobře bránili, dařily se jim rychlé protiútoky a nadále si v průběhu prvního poločasu udržovali brankový náskok. Do šaten odešla obě družstva po třiceti minutách za stavu 15:10 pro HC Auto Škodu.

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe domácím. Třemi brankami v řadě stáhli brankovou ztrátu a v 36. minutě prohrávali už jen o dvě branky – 13:15.
Házenkáři HC Auto Škoda se dokázali zavčasu vzpamatovat z útlumu, přidali na důrazu a opět během dalších minut navýšili svoje vedení na rozdíl pěti branek.

V posledních pěti minutách utkání se ukázalo, že mladým hráčům HC Auto Škoda chybí zkušenosti z utkání mezi dospělými a zbytečně ukvapenou hrou dali soupeři příležitost ke zkorigování stavu. I přesto bylo družstvo HC Auto Škoda po celé utkání lepším celkem a zaslouženě zvítězilo.

Auto Škoda: Kuka, Palo – F. Janhuba, J. Janhuba 5, T. Houška 5, Polesný, Svárovský, V. Kuchta 1, Beckert, Makovec, Jirsa 7, B. Kábrt 2,A. Pavlíček 3, Kulas 3.

JAN PAVLÍČEK