Házenkářští mladší dorostenci HC Auto Škoda se v rámci přípravy na prvoligovou sezonu zúčastnili turnaje ve Dvoře Králové, kde měli za soupeře družstva: TJ Náchod, Liberec Handball a pořádající 1. HK Dvůr Králové. Boleslavští nakonec skončili čtvrtí.

AŠ – Liberec 12:14
V prvním utkání se Boleslavákům nepovedl úvod. Hráči se na hřišti hledali, balon je neposlouchal a vytvářeli značné množství technických chyb.
V druhé části hráči Auto Škody zlepšili hru v obraně a vyrovnali tak výkonnostní rozdíl z prvního poločasu. Největší slabina však zůstala v koncovce.

AŠ – Náchod 12:11
V druhém utkání se boleslavští dorostenci ujali vedení a vytvořili si dvoubrankový náskok. Ten udrželi do konce první dvacetiminutovky.
V druhém poločasu zvýšili svoje vedení až na rozdíl čtyř branek, ale jejich koncovka byla prachbídná. Nakonec uhájili těsné vítězství.

AŠ – Dvůr Králové 16:18
Házenkářům HC Auto Škoda se opět, tak jako v předchozích utkáních, nedařilo v útoku. Neproměňovali vyložené šance a jejich branková ztráta narůstala.
Druhých dvacet minut se mladší dorostenci HC Auto Škoda snažili o zlikvidování brankového rozdílu, ale nedokázali zachytit rychlé útoky domácích . Inkasovali tak v posledních dvou minutách laciné branky, které rozhodli o jejich prohře.

Konečné pořadí družstev na turnaji: 1. TJ Náchod, 2. Liberec Handball, 3. 1. HK Dvůr Králové, 4. HC Auto Škoda Mladá Boleslav.

JAN PAVLÍČEK