Auto Škoda – Louny 32:29

Házenkáři HC Auto Škoda Mladá Boleslav měli jasný cíl. Porazit soupeře a sebrat mu tak první příčku mistrovské tabulky II. ligy staršího dorostu.

Domácí hráči ujali v úvodu střetnutí vedení a v 25. minutě vedli dokonce už o šest branek. V závěru první části hry však polevili a Louny čtyřmi brankami v řadě zkorigovaly na dvoubrankový rozdíl.

V úvodu druhého poločasu se hrála vyrovnaná házená. Domácí se jako v několika předešlých utkáních potýkali s nepřesnou koncovkou a zahodili několik slibných brankových příležitostí. Přesto si drželi brankový odstup a v rozmezí dalších deseti minut dvěma tříbrankovými šňůrami zvýšili vedení na 29: 23. V závěru si pak Boleslav vítězství nenechala ujít a po podzimní části soutěže je na prvním místě 2. ligy.

V boleslavské sportovní hale se mohla hrát pěkná házená. Ale bohužel, utkání svým rozhodováním pokazily obě rozhodčí, u kterých byl výklad pravidel opravdu originální.

AŠ: Kuka – F. Janhuba 4, Jirsa 12, J. Janhuba 1, Svárovský 3, Makovec 2, Polesný, A. Pavlíček 6, Homolka 2, Šťastný 2, Kováč.