Kotlinou Českou sice vládne obleva, venkovní golfová sezona však ještě bude několik dlouhých týdnů spát zimním spánkem.

Přesto byly o víkendu rozdány první letošní mistrovské tituly. Bylo to v disciplíně FSG simulátorů a o prvenství si to rozdali mid–amatéři. Tedy hráči nad 35 let. Hostitelem této události byla klubovna Golfu Mladá Boleslav.

Titul Mistra republiky ve hře na FSG simulátorech pro rok 2011 v kategorii žen získala Lenka Budinová s výsledky 76 a 85, celkem tedy 161 ran. V mužské kategorii se stal Mistrem ČR Luboš Hakl st. s výsledky 73 a 72, celkem 145.

Na druhém místě se v dámské kategorii umístila Michaela Šimková (77 + 89 – 166), třetí pak byla Marcela Foldinová (80 + 89 – 169). Mezi muži skončil druhý Kosmas Iliadis (75 + 70 – 145) a třetí Vilém Staněk (71 + 75 – 146).

Mistrovství se celkem zúčastnilo 40 hráčů – 6 žen a 34 mužů. Turnaj se odehrával na hřišti Barton Creek, který patří k nejlepším golfovým resortů v Texasu.

Mistrovství republiky bylo dvoukolové. Během páteční kvalifikace ženy hrály z Ladies odpališť a muži z Amateur odpališť, ve finálovém utkání ženy z odpališť Amateur a muži Champions.