Golfisté rozhodně nezahálejí. Po Mistrovství České republiky mid–amatérů z minulého víkendu se tuto sobotu hraje v klubovně Golfu Mladá Boleslav druhý díl Samsung Indoor Tour.

Ta tentokrát hráče zavede na hřiště Kapalua Plantation. Plantation Course je nejnovější z trojice hřišť v oblasti Kapalua a představuje skutečnou výzvu golfovým hráčům.

Otevřeno bylo v květnu 1991. Dlouhé a obtížné hřiště, které se táhne napříč ostrovními kaňony, s přirozenou vegetací a panoramatem oceánského pobřeží navrhli Bill Coore a Ben Crenshaw. Rozkládá se na ploše 240 akrů v kopcovitém terénu plném hlubokých strží. Fairwaye jsou hodně široké, na mnoha místech až zbytečně.

Osy většiny jamek jsou excentricky zahnuté, překonávající mokřiny a časté výškové změny jsou velmi zrádné. Činí tak volbu správné hole obtížnou, obzvláště v měnícím se větru Pacifiku

Turnaj je opět, stejně jako všechny podniky Samsung Indoor Tour, otevřen široké veřejnosti. Zahrát si tak mohou přijít i úplní začátečníci, bez hendikepu 54. Ti z Vás, kteří nevyužili šance hrát první turnaj, nemusejí zoufat. Do celkového pořadí se počítá šest nejlepších výsledků.