Futsalisté Malibu smetli Kralupy z palubovky

Kanonáda domácích futsalistů se zastavila na patnácti brankách.

11.2.2008

Malibu – Kralupy 15:5
Mladá Boleslav/ Futsalisté Malibu chtěli v dalším domácím mistrovském utkání odčinit prohru z předchozího zápasu ve Stochově. Kralupy od začátku sezony trpí odchodem nejlepšího hráče Vladimíra Vymětalíka na roční hostování do prvoligového Kladna, ale přesto neměly být snadným soupeřem.
Domácí nastoupili takřka v kompletní sestavě i s čerstvou posilou Lukášem Zahradou, který přišel v týdnu na hostování do konce sezóny z okresního Lucky teamu. Chyběl pouze špílmachr Skramužský, pykající za čtyři žluté karty.
V prvním dějství se Malibu prezentovalo precizní obranou a pohlednou a účinnou kombinační hrou. Svého soka jasně přehrávalo a nedovolilo mu dostat se k vážnější příležitosti. Také proto bylo do poločasu o osudu utkání prakticky rozhodnuto.
Po poločase se díky troše uspokojení ze strany hráčů Malibu osmělili i hosté, kteří možná v koutku duše pomýšleli na vyrovnání, nebo alespoň větší potrápení svého soupeře. To se jim ale i přes to, že si vytvořili několik slibných šancí a pět z nich dokázali přetavit v branku, nepodařilo. Od 28. minuty utkání se opět rozjel brankostroj jménem Malibu, který ze své gólové smršti v prvním poločase ubral pouze jeden úspěch.
O jasné a zasloužené vítězství domácích 15 : 5 se zasloužil především střelec čtyř branek Plintovič, po třech potom přidali novic Zahrada a Michal Bílek.
Branky: 11., 18., 34. a 39. Plintovič, 5., 28.a 30. Zahrada, 15., 34. a 35. M. Bílek, 8. a 37. Boško, 16. a 20. Vladyka, 12. Bernat – 26. a 32. Kostka, 34. a 35. A. Moravec,, 38. Janouškovec. Poločas: 8:0. Rozhodčí: Sluka, Hervert. Žluté karty: A. Moravec (Kralupy).
Malibu: Pavel Tvaroh – Vladyka, Bernat, Zahrada, M. Bílek – Kříž, Jiránek, Boško, Plintovič – L. Krejčí.

11.2.2008 VSTUP DO DISKUSE
Soukromá střední škola Maja uspořádala v rámci akce Mléko do škol svůj projektový den.
16

OBRAZEM: Maja měla Mléko ve škole

V rámci světového dne úrazu dorazily do Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi i dvě třídy dětí ze Základní školy Kosmonosy.
14

OBRAZEM: Děti se učily první pomoc, pak si prošly nemocnici

Ve středu v Deníku: prvňáčci ze ZŠ Brodce a ZŠ Bezno

Už ve středu pokračuje ojedinělý seriál Deníku, v němž se představí všechny děti, které letos nastoupily poprvé do školy. Prohlédněte si jejich rozzářené tváře plné očekávání nových vzrušujících zážitků. Ve středu 18. října pokračujeme fotkami usměvavých dětí ze ZŠ a MŠ Václava Vaňka Bezno a Masarykovy ZŠ a MŠ Brodce.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.